Świetna praca dla ambitnych, Asystent Produkcji, 20 zł/h brutto i nawet 28 zł/h brutto po okresie próbnym!

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Robakowo Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

System premiowy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Jeden z naszych Klientów specjalizujący się w produkcji mebli znalazł się w potrzebie zatrudnienia Kandydatów na stanowisko Pomocnika do pracy w Gądkach - Robakowie


Poszukujesz ciekawej i rozwojowej pracy?

 Nasza firma jest w stanie Ci to zaoferować!

Poszukujemy ambitnych kandydatów/kandydatek, którzy/re są gotowi/e uczyć się i rozwijać w zawrotnym tempie!

Na początek będziesz zajmować się prostymi pracami pomocniczymi, takimi jak ubieranie poduch meblowych, czy pakowanie mebli.

A później?

 

Nauczymy Cię wszystkiego, czego potrzebujesz aby stać się specjalistą!

Przez pierwsze trzy miesiące  będziesz miał/miała okazję przejść intensywne szkolenie, które umożliwi Ci objęcie specjalistycznego stanowiska po okresie próbnym.

Interesujące? Pewnie!

Jeżeli chcesz:

  • Przez pierwsze trzy miesiące zarabiać 20 zł/h brutto (16 zł/h brutto podstawy + 4 zł/h brutto premii), aby później zarabiać nawet 28 zł/h brutto.
  • Podjąć współpracę na podstawie umowy o pracę.
  • Pracować w systemie dwuzmianowym (6-14 oraz 14-22).

 

Po okresie próbnym:

  • Otrzymywać zwrot części kosztów dojazdu do pracy.
  • Mieć możliwość dołączenia do prywatnej opieki medycznej.
  • Korzystać z nielimitowanych darmowych napojów.

 

…to nie zastanawiaj się dłużej i aplikuj

 

Aby dodatkowo zachęcić Cię do współpracy, dodamy, że dla wszystkich pracowników przygotowaliśmy darmowe obiady na każdej zmianie!

Dodatkowe informacje

Nie zwlekaj, czekamy na Ciebie w Robakowie!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zadzwoń lub napisz! 

Jesteśmy dla Ciebie pod numerem: 503 075 956

lub pod adresem: e.cofta@ksservice.pl 

Wymagane dokumenty: CV
Wymagane dokumenty: CV

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Świetna praca dla ambitnych, Asystent Produkcji, 20 zł/h brutto i nawet 28 zł/h brutto po okresie próbnym!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Świetna praca dla ambitnych, Asystent Produkcji, 20 zł/h brutto i nawet 28 zł/h brutto po okresie próbnym! w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Świetna praca dla ambitnych, Asystent Produkcji, 20 zł/h brutto i nawet 28 zł/h brutto po okresie próbnym! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Świetna praca dla ambitnych, Asystent Produkcji, 20 zł/h brutto i nawet 28 zł/h brutto po okresie próbnym! , praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Elżbieta Cofta

e-mail e.cofta@ksservice.pl

phone 503075956

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia


Працівник продукції

Kostrzyn nad Odrą, lubuskie


Lekarz laryngolog

Szczecin, zachodniopomorskie