Akcja rekrutacja - Poszukujemy Pracownika do Recepcji na pół etatu, 20 zł/h brutto!

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Poznań Wynagrodzenie do negocjacji

Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Szkolenia

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Jeden z naszych Klientów specjalizujący się w produkcji mebli znalazł się w potrzebie zatrudnienia Kandydatów na stanowisko Pracownika Recepcji do pracy w Gądkach - Robakowie


Lubisz zapach świeżej kawy o poranku?

A może chciałbyś/chciałabyś połączyć tę przyjemność z pracą biurową?

Nie ma sprawy! Mamy dla Ciebie świetną propozycję!

Firma zajmująca się produkcją mebli poszukuje osoby do pracy na recepcji.

 

Co możemy Ci zaoferować?

  • Umowę zlecenie na pół etatu – z powodzeniem będziesz mógł/ mogła połączyć pracę ze studiami oraz innymi obowiązkami.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – 20 zł/h brutto!
  • Codziennie smaczne, darmowe obiady.

 

Jeżeli angażujesz się w powierzone Ci obowiązki na sto procent, kochasz pracę z ludźmi, a na Twojej twarzy codziennie gości uśmiech, to śmiało możesz zgłosić się do nas!

Wymagamy umiejętności obsługi komputera! Mile widziane będzie doświadczenie związane z pracą w sekretariacie bądź recepcji!

 

Jak będzie wyglądał Twój dzień w pracy?

  • Będziesz odpoweidzialn/a za przyjmowanie gości,
  • Twoim zadaniem będzie również odbieranie telefonów,przyjmowanie poczty i dostarczanie wiadomości do odpowiednich działów.
  • Wyzwaniem dla Ciebie będzie wprowadzanie bieżących faktur do systemu.
  • Pod Twoją opieką będzie biurowa kuchnia, a w szczególności zmywarka i ekspres

Dodatkowe informacje

Czujesz, że jesteś idealnym kandydatem/kandydatką na to stanowisko? Wyślij do nas CV.

Potrzebujesz więcej informacji żeby podjąć decyzję? Skontaktuj się z nami, z chęcią Ci pomożemy! 

Czekamy na Ciebie pod numerem:

503 075 956 lub pod adresem:

e.cofta@ksservice.pl

Wymagane dokumenty: CV

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Akcja rekrutacja - Poszukujemy Pracownika do Recepcji na pół etatu, 20 zł/h brutto!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Akcja rekrutacja - Poszukujemy Pracownika do Recepcji na pół etatu, 20 zł/h brutto! w miejscowości: Gądki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Akcja rekrutacja - Poszukujemy Pracownika do Recepcji na pół etatu, 20 zł/h brutto! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Akcja rekrutacja - Poszukujemy Pracownika do Recepcji na pół etatu, 20 zł/h brutto! , praca w Gądki dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.