Menedżer ds. Sprzedaży Produktów Reklamowych

EXPLANATOR IWONA DEHINA Poznań Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Opieka lekarska

Przyjazna Atmosfera

Umowa o pracę

Karta MultiSport

Pakiet Ubezpieczeniowy

Wiodący wydawca sprzedażowych oraz finansowych czasopism branżowych


Opis stanowiska

Do zadań wybranej osoby należeć będzie sprzedaż powierzchni reklamowej w czasopismach branżowych, pozyskiwanie partnerów marketingowych, reklamodawców i sponsorów dla produktów wydawniczych oraz konferencji organizowanych wokół czasopism.

Idealny kandydat to osoba, która:

 • Posiada minimum roczne doświadczenie w sprzedaży produktów reklamowych w mediach
 • Ma co najmniej średnie wykształcenie
 • Łatwo nawiązuje i utrzymuje kontakty
 • Jest przedsiębiorcza i nastawiona na realizację celów
 • Posiada wysoką kulturę osobistą i energię w działaniu
 • Swobodne poruszanie się w świecie B2B
 • Gotowość do odbywania podróży służbowych

Oferujemy

 • Stałą pensję podstawową
 • Bardzo atrakcyjny system prowizyjny
 • Samodzielność i możliwość realizowania własnych rozwiązań
 • Dobrą atmosferę pracy
 • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej
 • Pracę w centrum miasta, w dobrze skomunikowanym miejscu

 

Brzmi interesująco?

Dodatkowe informacje

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Explanator z siedzibą w Poznaniu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Explanator z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kościelnej 30/59. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Menedżer ds. Sprzedaży Produktów Reklamowych

Jaka oferta pracy na stanowisku: Menedżer ds. Sprzedaży Produktów Reklamowych w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy EXPLANATOR IWONA DEHINA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Menedżer ds. Sprzedaży Produktów Reklamowych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Menedżer ds. Sprzedaży Produktów Reklamowych, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.EXPLANATOR IWONA DEHINA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Iwona Dehina

e-mail wydawnictwo@explanator.pl

phone 618584793

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia


Python Developer (REMOTE)

Poznań, wielkopolskie


Analityk IT

Poznań, wielkopolskie


Technik Utrzymania Obiektu

Poznań, wielkopolskie