Kierownik Działu FTL

Lokalizacja: Tychy , śląskie;

Grupa Geis to niemiecka firma z wieloletnią tradycją, zapewniająca swoim Klientom kompleksowe rozwiązania w dziedzinie logistyki. Jesteśmy jedną z wiodących firm spedycyjnych i logistycznych w Europie Środkowej. W związku z dynamicznym rozwojem naszych struktur w Spółce Geis PL, poszukujemy osoby na stanowisko: Cieśla szalunkowy

Obowiązki:
  • Zarządzanie zespołem Spedytorów FTL,
  • Realizowanie budżetu FTL
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów
  • Kreowanie nowych kierunków rozwoju
  • Wsparcie w poszukiwaniu i pozyskiwaniu klientów
  • Nadzór nad rozwojem oraz budową stałej bazy podwykonawców
  • Nadzór i kontrola nad przygotowywaniem ofert transportowych
  • Nadzór nad realizowanymi zleceniami
  • Ustalanie warunków transportu
Oczekujemy:
  • Doświadczenie - min. 4 lata w branży TSL
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Znajomość zagadnień i procedur w zakresie krajowych/międzynarodowych przewozów drogowych
  • Umiejętności obsługi giełd transportowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • Szereg benefitów (dofinansowanie wyprawki szkolnej, świadczenia świąteczne, program sportowy, na preferencyjnych warunkach - prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie).
Dodatkowe informacje

Jeśli chcesz mieć wpływ na rozwój organizacji i wspólnie budować prężną markę prześlij swoją aplikację.
Cenimy inicjatywę, pasję i zaangażowanie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko
z wybranymi Kandydatami.

Gdzie szukać pracy jako Kierownik Działu FTL

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kierownik Działu FTL w miejscowości: Tychy jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Grupa Geis lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kierownik Działu FTL Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierownik Działu FTL, praca w Tychy dopasowana do Twoich wymagań.Grupa Geis praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Grupa Geis

Praca Kierownik Działu FTL, Tychy