Specjalista ds. Obsługi Klienta Zagranicznego

Lokalizacja: Mnichowo , wielkopolskie;

Fabryka Mebli SPIN powstała w 1993 roku, jako rodzinna spółka braci Romana i Jerzego Łaźnych, zatrudnia obecnie 190 osób. W 2002 roku fabryka została przeniesiona z Gniezna do pobliskiego Mnichowa, do nowo wybudowanych hal. Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą mebli tapicerowanych, oraz realizacją projektów inwestycyjnych w zakresie wykończenia wnętrz. Wysoko wyspecjalizowana załoga z wydzielonym Działem Innowacyjno-Wdrożeniowym pozwala na szybkie opracowywanie i wdrażanie nowych projektów. Firma posiada wieloletnie doświadczenie logistyczne niezbędne do realizowania terminowych dostaw w oparciu o własne środki transportu. Produkcja i logistyka są wspierane przez zintegrowane zarządzanie za pomocą systemu informatycznego.

Opis stanowiska
  • zarządzanie regionem zgodnie z wytyczoną strategią rozwoju;
  • obsługa klientów w kanale detalicznym i hurtowym;
  • pozyskanie nowych klientów na podległym obszarze;
  • identyfikowanie nowych potrzeb i wymagań klientów;
  • monitorowanie poziomu należności u klientów;
  • raportowanie wyników pracy, analiza rynku;
  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi firmy w celu prawidłowego realizowania celów.
Wymagania
  • bardzo dobra (w mowie i piśmie) znajomość języka angielskiego;
  • znajomość drugiego języka mile widziana;
  • wykształcenie min. średnie;
  • doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego;
  • wysoka kultura osobista;
  • nastawienie na realizacje celów;
  • dobra organizacja pracy i systematyczność;
  • umiejętność nawiązania i utrzymania dobrych relacji z klientami;
  • dyspozycyjność;
  • samodyscyplina i odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • znajomość branży mebli tapicerowanych będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy
  • samodzielne, odpowiedzialne stanowisko;
  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • elastyczne formy zatrudnienia, w zależności od sytuacji
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Elastyczne godziny pracy

Przyjazna Atmosfera

Sprzęt do pracy

Telefon służbowy

Umowa o pracę

Szkolenia

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. Obsługi Klienta Zagranicznego

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Obsługi Klienta Zagranicznego w miejscowości: Mnichowo jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Fabryka Mebli "Spin" lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. Obsługi Klienta Zagranicznego Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta Zagranicznego, praca w Mnichowo dopasowana do Twoich wymagań.Fabryka Mebli "Spin" praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Fabryka Mebli "Spin"

Praca Specjalista ds. Obsługi Klienta Zagranicznego, Mnichowo

Oferta jest ważna jeszcze 19 dni Aplikuj teraz
Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Aneta Majewska

kadry@spin.gniezno.pl

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie