Asystent w dziale Customer Care z językiem francuskim

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Asystent w dziale Customer Care z językiem francuskim

Asystent w dziale Customer Care z językiem francuskim
Warszawa
NR REF.: 1128593

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży medycznej, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystenta w dziale Customer Care z językiem francuskim


Obowiązki:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie działu Customer Care w codziennych czynnościach.Do głównych zadań takiej osoby będzie należało wprowadzanie zamówień do systemu SAP, rejestracja zwrotów, sporządzanie raportów i analiz, odpowiadanie na zapytania Klientów w języku francuskim oraz kontakt z innymi departamentami firmy.

Oczekujemy:

Od Kandydatów oczekujemy zaawansowanej znajomości języka francuskiego oraz języka angielskiego na poziomie minimum B2.Dodatkowo Kandydatów powinna wyróżniać skrupulatność, doskonała organizacja, a także zorientowanie na szczegóły. Mile widziane będzie doświadczenie w pracy w obsłudze Klienta.

Oferujemy:

Firma oferuje możliwość zdobycia cennego doświadczenia, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pracę w międzynarodowej korporacji.

Dodatkowe Informacje

UWAGA: oferta pracy na okres 6Lokalizacja: Warszawa, Metro Politechnika

Oferta jest ważna jeszcze 120 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Asystent w dziale Customer Care z językiem francuskim

Jaka oferta pracy na stanowisku: Asystent w dziale Customer Care z językiem francuskim w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Office lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Asystent w dziale Customer Care z językiem francuskim Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Asystent w dziale Customer Care z językiem francuskim, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Office praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Asystent w dziale HR

Warszawa, mazowieckie


Doradca Klienta

Warszawa, mazowieckie


Kierownik robót elektrycznych

Warszawa, mazowieckie


Tajemniczy Klient

Warszawa, mazowieckie