Asystent/ka w Zespole Rozwoju Klientów

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 05-09-2019, do końca 36 dni
Praca Asystent/ka w Zespole Rozwoju Klientów

Numer referencyjny: ADWP/WA2/092019/A3/MD

Obowiązki:
  • Wprowadzanie i rozliczanie faktur w systemie SAP
  • Tworzenie raportów i analiz w MS Excel
  • Wspieranie działań dotyczących promocji (wprowadzanie do systemu planów promocyjnych, aktualizowanie danych w systemie)
  • Bieżące przygotowywanie kart produktów, sprawdzanie ich dostępności, nadzorowanie wysyłki do klientów
  • Przygotowywanie dokumentów na potrzeby działu, wsparcie administracyjne
Oczekujemy:
  • Jesteś studentem lub właśnie skończyłeś studia na kierunkach zarządzanie, marketing, ekonomia, finanse
  • Praca z Excelem nie stanowi dla Ciebie problemu
  • Bardzo dobrze znasz język angielski
  • Jesteś osobą komunikatywną, skrupulatną i dobrze zorganizowaną
Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca na pełen etat (od poniedziałku do piątku, elastyczne godziny pracy)
  • Zatrudnienie na okres 12 miesięcy z możliwością przedłużenia w międzynarodowej, rozpoznawalnej firmie
  • Profesjonale wdrożenie w obowiązki i wsparcie merytoryczne
  • Lokalizacja: Warszawa Wola

Gdzie szukać pracy jako Asystent/ka w Zespole Rozwoju Klientów

Jaka oferta pracy na stanowisku: Asystent/ka w Zespole Rozwoju Klientów w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Asystent/ka w Zespole Rozwoju Klientów Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Asystent/ka w Zespole Rozwoju Klientów, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Adecco Poland Sp. z o.o.

Praca Asystent/ka w Zespole Rozwoju Klientów, Warszawa