Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Wulkanizator - Mechanik samochodowy.

Lokalizacja: Gliwice , śląskie;
Wynagrodzenie: 3000-4000PLN / Miesiąc
Opis stanowiska

Zatrudnimy Wulkanizatora do Serwisu opon.

Wymagania
  • Prawo jazdy kat B
  • Mile widziane doświadczenie
  • Zaangażowanie
  • Chęci do pracy

Oferujemy
  • Ciekawe wynagrodzenie
  • Zatrudnienie
  • Praca w zespole

Gdzie szukać pracy jako Wulkanizator - Mechanik samochodowy.

Jaka oferta pracy na stanowisku: Wulkanizator - Mechanik samochodowy. w miejscowości: Gliwice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy ROBCAR lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Wulkanizator - Mechanik samochodowy. Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Wulkanizator - Mechanik samochodowy., praca w Gliwice dopasowana do Twoich wymagań.ROBCAR praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Dariusz Cybulski

justyna.gornicz@gmail.com

883993235

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie