Asystent/ka administracyjna działu marketingu

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 05-09-2019, do końca 32 dni
Praca Asystent/ka administracyjna działu marketingu

Numer referencyjny: ADM/WAW/082019/MD

Obowiązki:
  • Zarządzanie zamówieniami w obszarze Polski i krajów bałtyckich (generowanie numerów PO, aktualizowanie danych w SAP)
  • Wsparcie Dyrektora Marketingu w zakresie organizowania spotkań, organizowania podróży służbowych, rozliczania kosztów, przygotowywania raportów oraz prezentacji
  • Wsparcie w organizacji podróży służbowych oraz spotkań biznesowych pozostałych managerów
  • Zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów i informacji w dziale
  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby działu
Oczekujemy:
  • Doświadczenie na stanowisku asystenckim/administracyjnym - 1 rok
  • Dobra znajomość programów pakietu Office (Power Point, Word, Excel)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne i interpersonalne
Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Pełen etat (od poniedziałku do piątku, elastyczne godziny pracy)
  • Zatrudnienie od zaraz
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Miłą i przyjazna atmosfera pracy
  • Lokalizacja: Warszawa Wola

Gdzie szukać pracy jako Asystent/ka administracyjna działu marketingu

Jaka oferta pracy na stanowisku: Asystent/ka administracyjna działu marketingu w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Asystent/ka administracyjna działu marketingu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Asystent/ka administracyjna działu marketingu, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Adecco Poland Sp. z o.o.

Praca Asystent/ka administracyjna działu marketingu, Warszawa