Winobranie 2026
Opis stanowiska
Winobranie Francja 2026
W chwili obecnej przyjmujemy zapisy ekip 3-5 osobowych z własnym samochodem chętnych do pracy we Francji przy winobraniu:
Wyjazd w drugiej połowie sierpnia 2026
Wymagane:
- Podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce
- Dyspozycyjność na około 1 - 2 tygodnie w drugiej połowy sierpnia
- Chęci do pracy
Pracodawca zapewnia:
- Zatrudnienie na podstawie polskiej umowy– podpisywanej przed wyjazdem,
- Praca w okolicach Dijon i Lyon na okres od 1 do 2 tygodni
- Wynagrodzenie 9,60 euro netto (na rękę) za godzinę pracy wypłacane do 14 dni po zakończeniu zlecenia na podany rachunek bankowy
- Praca w wymiarze 8-10 godzin dziennie 6-7 dni w tygodniu
- Zwrot kosztów dojazdu i powrotu do Polski (1 760 zł na samochód, na 4 osoby)
- Bezpłatny nocleg w domkach, na campingu lub na winnicy
- Opieka koordynatora przez cały okres umowy, nie trzeba znać języka francuskiego.
- Sprawdzone winnice, winobranie organizujemy od kilku lat.
Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".