Młodszy Specjalista IT
Pako Lorente Sp. z.o.o.
Gospodarz
Pako Lorente to działająca w segmencie męskiej odzieży polska marka o ugruntowanej pozycji na rodzimym rynku odzieżowym, która jest doceniana również za granicami kraju. Marka konsekwentnie realizuje plan ekspansji: powiększa sieć swoich salonów w galeriach handlowych oraz rozwija kanał sprzedaży online.
Aktualnie do naszego zespołu w centrali firmy poszukujemy osoby na stanowisko:
- Bieżące wsparcie użytkowników w zakresie działania infrastruktury, systemów i aplikacji IT. Przyjmowanie i obsługiwanie zgłoszeń systemu Helpdesk na 2 i 3 linii wsparcia.
- Instalacja i konfiguracja oprogramowania oraz sprzętu, w tym podłączanie nowych urządzeń sieciowych i prowadzenie spisu sieci w centrali.
- Aktualizacja oprogramowania, systemów operacyjnych i aplikacji.
- Usuwanie problemów i usterek w działaniu sprzętu i oprogramowania.
- Zarządzanie QNAP.
- Optymalizacja zapytań i baz danych MS SQL.
- Tworzenie i utrzymanie aktualnej dokumentacji, spisów i ewidencji urządzeń oraz ich dostaw. Inwentaryzacja sprzętu.
- Dokonywanie drobnych napraw sprzętu IT i drukarek, analiza uszkodzeń.
- Zadania administracyjne (zarządzanie kontami, konfiguracja aplikacji, monitorowanie systemu).
- Posiada doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, obejmujące realizowanie zadań i procesów wymienionych powyżej.
- Posiada wykształcenie min. średnie, preferowane o profilu informatycznym.
- Potrafi samodzielnie rozwiązać zlecone zadania lub kontrolować rozwiązanie problemu. W razie braku kompetencji jasno komunikuje potrzebę uzyskania pomocy.
- Mile widziane doświadczenie we wsparciu użytkowników systemów magazynowych lub finansowo-księgowych oraz pracowników sklepów/sprzedawców.
- Ma praktyczną wiedzę dotycząca administrowania systemami i siecią (mile widziane ukończone kursy w tym zakresie).
- Jest dyspozycyjna do pracy w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku oraz do realizowania okresowych dyżurów telefonicznych.
- Jest gotowa do pracy stacjonarnie w centrali naszej firmy w Gospodarzu k. Łodzi.
- Potrafi jasno przekazywać myśli, ma umiejętność rozmowy z użytkownikami, chęć ich wsparcia i pomocy w bieżących problemach.
- Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną rozmowę w codziennych sytuacjach.
- Mile widziane prawo jazdy kat. B.
- Praca w firmie, która nieustannie się rozwija (również poza granicami kraju) i doskonali swoje procesy - doceniamy osoby, które mają pomysły, dzielą się nimi i są gotowe je wdrażać. Jesteśmy otwarci na nowe inicjatywy pracowników.
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub inną korzystną dla Ciebie umowę) w pełnym wymiarze godzin.
- Dedykowany czas na samokształcenie w obszarach IT niezbędnych w pracy i podniesienie swoich kwalifikacji
- Możliwość poznawania nowych technologii i rozwiązań - w zakresie systemu ERP, sieci LAN/WAN, technologii obsługi sieci handlowych
- Materiały edukacyjne i szkolenia dostępne poprzez naszą platformę szkoleniową.
- Kursy językowe dostępne dzięki platformie eTutor.
- Ubezpieczenie grupowe - dla Ciebie i Twojej rodziny.
- Zniżki na firmowe produkty w naszych sklepach stacjonarnych.
- Kartę Multisport z dofinansowaniem z naszej strony.
- Zespół pełen pasji do mody, który się lubi i chętnie ze sobą współpracuje - poznaj nas bliżej podczas rekrutacji!
PROCES REKRUTACJI U NAS
- krok 1 - wyślij do nas swoje CV
- krok 2 - spotkaj się z nami na rozmowie rekrutacyjnej (online, ok. 45-60 min.)
- krok 3 - spotkaj się z nami na finalnej rozmowie w centrali firmy (ok. 45 minut)
- krok 4 - otrzymasz informację zwrotną i (mamy nadzieję!) ofertę pracy