Cieśla-Zbrojarz

Poszukujemy doświadczonych Cieśli, Zbrojarzy do prac na terenie Niemiec.

OFERUJEMY:

  • Pracę w zgranym zespole,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz wzrastające wraz ze stażem pracy w naszej firmie;
  • Bezpłatne zakwaterowanie,
  • Długoterminowe stabilne zatrudnienie na JDG przy długofalowych projektach;
  • Zdalną rekrutację,
  • Stałą pomoc i wsparcie ze strony naszego biura.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

* montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych;

* betonowanie zgodnie z rysunkiem technicznym;

* obsługiwanie maszyn budowlanych;

* prace ogólnobudowlane;

WYMAGAMY:

  • 1-2 lata doświadczenia w zawodzie, poparte dokumentami,
  • Prowadzenie lub gotowość do założenia działalności gospodarczej;
  • Czytania projektów budowlanych,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód,
  • Umiejętność posługiwania się j. niemieckim- będzie dodatkowym atutem.

Tel: 732 887 107 lub 503 127 063

Gdzie szukać pracy jako Cieśla-Zbrojarz

Jaka oferta pracy na stanowisku: Cieśla-Zbrojarz w miejscowości: Bayreuth jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy RBSM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Cieśla-Zbrojarz Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Cieśla-Zbrojarz, praca w Bayreuth dopasowana do Twoich wymagań.RBSM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

RBSM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca Cieśla-Zbrojarz, Bayreuth

Oferta jest ważna jeszcze 21 dni Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

kontakt RBSM

e-mail info@rbsm.com.pl

phone 732887107

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie