Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm) QualitySite

  • Ruda Śląska, śląskie
  • 24-08-2024 , do końca 15 dni

Prosimy o dokładne zapoznanie się z treścią ogłoszenia.Posiadasz firmę i szukasz dodatkowego zajęcia?Masz szansę zyskać doświadczenie i zostań profesjonalnym tajemniczym klientem!Badanie jakie oferujemy to praca dodatkowa w pełni zdalna, gdzie nie wymagamy doświadczenia! Całe badanie zajmuje ok. 2 godziny pracy, a po jego realizacji otrzymujesz stałe zlecenia!Realizując badanie Twoim celem będzie: weryfikacja obsługi klienta, komfortu użytkowania strony oraz przejście procesu zakładania kont internetowych, które zostały specjalnie dedykowane do badań. Zakładane konta są darmowe, ponieważ nie są one w pełni funkcjonalne oraz nie można na nich wykonywać operacji finansowych, co jest zawarte w umowie o dzieło. Zakładane są na własne dane, które przechowywane są bezpośrednio przez bank na czas trwania badania. Po zakończeniu badania konta są usuwane.

Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)

Obowiązki

  • Krótka rozmowa z obsługą klienta
  • Przejście procesu wysyłki wniosków o konta internetowe
  • Aktywacja dostępu do konta
  • Przetestowanie funkcjonalności na koncie wg instrukcji
  • Wykonanie ankiety - spisanie własnych doświadczeń wg określonego schematu.

Wymagania

  • Posiadanie aktywnej JDG lub spółki.
  • Własne narzędzia: komputer/urządzenie mobilne i dostęp do internetu.
  • Zamieszkanie na terminie Polski.
  • Samodzielna organizacja pracy.
  • Skrupulatność i rzetelność w wykonywanym badaniu.

Oferujemy

  • 320 zł -- za wykonanie badania podstawowego
  • 770 zł -- za wykonanie badania rozszerzonego.
  • Kontakt B2B
  • Stała współpraca -- 20 badań w miesiącu
  • Elastyczny grafik -- wykonywanie badania o dowolnej porze dnia.
  • Certyfikat Tajemniczego Klienta -- potwierdzi Twoje kompetencje na tym rynku

  • Nasz zespół połączyła pasja do realizacji badań jakościowych, które realizujemy dla naszych klientów opierających swoje firmy na różnego rodzaju platformach internetowych. Wierzymy, że kwintesencją każdej firmy są klienci, bez których nie mogłaby istnieć żadna firma. Dlatego tak duży nacisk kładziemy na: poprawę jakości obsługi klienta, komfortu użytkowania platform, ich przejrzystości oraz szeroko pojętego UX/UI.
  • Dzięki doświadczeniu naszego zespołu, które sięga 8 lat tworzymy badania i audyty, które pomagają poprawić nie tylko aspekt doświadczeń klienta na stronie, ale przede wszystkim jego relacji z firmą . Dołącz do nas i zmieniaj doświadczenia klientów na lepsze!
  • Na czym polega praca?
  • Zdalna weryfikacja pracowników obsługi klienta, komfortu użytkowania platformy, przejście procesu oraz założenie kont internetowych, które zostały specjalnie dedykowane do badań. Zakładane konta nie są w pełni funkcjonalne i są w pełni darmowe, co jest zagwarantowane w zawieranej umowie. Całość zajmuje ok. 120 min.

Gdzie szukać pracy jako Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm) w miejscowości: Ruda Śląska jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy QualitySite lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm), praca w Ruda Śląska dopasowana do Twoich wymagań.QualitySite praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.