Szef Ochrony Warszawa

Miejsce pracy: Warszawa Śródmieście

Opis stanowiska:

Do naszego dynamicznego zespołu poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko Menadżera Ochrony ds. Obsługi Imprez Masowych. Jeżeli masz doświadczenie w zarządzaniu ochroną i chcesz rozwijać się w środowisku pełnym wyzwań, ta oferta jest dla Ciebie.

Zadania:

  • Nadzór nad pracą ochrony stacjonarnej;
  • Zarządzanie magazynem sprzętu i wyposażenia ochrony;
  • Kontakt z klientem i reagowanie na jego zlecenia;
  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur przez ochronę, podwykonawców i najemców;
  • Sporządzanie i nadzór nad realizacją grafików;
  • Docelowo dowodzenie jednym z rejonów w czasie trwania imprez masowych;
  • Realizacja zadań zleconych przez menadżera kontraktu;
  • Prowadzenie odpraw dla pracowników ochrony;
  • Prowadzenie szkoleń dla nowych pracowników ochrony;

Oczekiwania:

  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony;
  • Uprawnienia do imprez masowych (SP i SI) + certyfikat stewarda PZPN;
  • Odpowiednia kultura osobista oraz umiejętność nawiązywania kontaktu z klientem;
  • Średnio-zaawansowana umiejętność obsługi komputera oraz pakietu Microsoft Office;
  • Dyspozycyjność;
  • Umiejętność podejmowania szybkich decyzji;
  • Umiejętność posługiwania się kilkoma systemami łączności na raz;
  • Prawo jazdy kategorii 'B'
  • Mile widziane doświadczenie w kierowaniu i zabezpieczaniu imprez masowych;
  • Mile widziane zaświadczenie osoby dopuszczonej do kierowania ruchem drogowym;
  • Mile widziane uprawnienia inspektora ochrony przeciwpożarowej;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • pracę w godzinach 06:45 do 14:45 + dni meczowe + duże eventy;
  • umowę o prace lub B2B;
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i uprawnień,
  • dofinansowanie do opieki zdrowotnej w Lux Med. Pakiet podstawowy jest w całości opłacany przez pracodawcę, wyższe pakiety są dofinansowane
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie na preferencyjnych (wynegocjowanych dla Seris) warunkach w Generali
  • dostęp do bezpłatnych kursów i szkoleń dostępnych na firmowej platformie pracowniczej na EduSeris

Gdzie szukać pracy jako Szef Ochrony Warszawa

Jaka oferta pracy na stanowisku: Szef Ochrony Warszawa w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Seris Konsalnet Holding S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Szef Ochrony Warszawa Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Szef Ochrony Warszawa, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Seris Konsalnet Holding S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.