Pracownik produkcji / Branża spożywcza / Dojazd Pracowniczy

Gi Group Banino

Poszukujesz stabilnego zatrudnienie od zaraz z możliwością rozwoju?

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko pracownika produkcji w branży spożywczej do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku.

Miejsce pracy: Banino (ul. Lipowa 15)

Zapewniamy darmowy dojazd pracowniczy!

W pracy odpowiedzialny/a będziesz za podstawową obsługę i kontrolę wyznaczonych urządzeń, pakowanie lodów oraz dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Nie oczekujemy doświadczenia, wszystkiego nauczą Cię nasi doświadczeni pracownicy w trakcie szkolenia, którzy również służą pomocą w trakcie pracy.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie do 4900 zł brutto
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia pod zatrudnienie do klienta
  • możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień i awansu
  • zniżkę na produkty firmowe
  • wydawka produktów firmowych raz w miesiącu
  • ubezpieczenie oraz kartę multisport

Oczekujemy:

  • chęci i zaangażowania w pracę
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 4 brygadowym
  • posiadania lub chęci wyrobienia aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (firma zwraca koszt wyrobienia książeczki)
  • umiejętności do pracy w zespole i nastawienia do długofalowej współpracy

Aplikuj już teraz i dołącz do środowiska pracy w którym Twoja praca ma znaczenie!

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcji / Branża spożywcza / Dojazd Pracowniczy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji / Branża spożywcza / Dojazd Pracowniczy w miejscowości: Banino jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gi Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcji / Branża spożywcza / Dojazd Pracowniczy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji / Branża spożywcza / Dojazd Pracowniczy, praca w Banino dopasowana do Twoich wymagań.Gi Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Magazynier UDT

Gdańsk, pomorskie


Młodszy automatyk

Gdańsk, pomorskie


Automatyk

Gdynia, pomorskie