Pracownik fizyczny - praca na 2 zmiany

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Groupe - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2020 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 60000 osób.

Dla naszego Klienta, producenta i dystrybutora materiałów dla branży elektroinstalacyjnej i budowlanej na rynku polskim i międzynarodowym, poszukujemy:

Opis stanowiska:

- przygotowanie materiałów potrzebnych do produkcji

- szlifowanie końców gotowych rur i kształtek

- utrzymywanie porządku na miejscu pracy

- praca przy nawijarce ręcznej

Wymagania:

- umiejętność obsługi elektronarzędzi

- zdolności manualne

- brak przeciwwskazań do pracy w masce 3M z filtrami

- doświadczenie w pracy z kompozytami/żywicą epoksydową - mile widziane

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

- atrakcyjną stawkę godzinową

- pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym

- pełne wdrożenie na stanowisko pracy

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
APT 364Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik fizyczny - praca na 2 zmiany

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik fizyczny - praca na 2 zmiany w miejscowości: Trzebinia jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik fizyczny - praca na 2 zmiany Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik fizyczny - praca na 2 zmiany, praca w Trzebinia dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Adecco Poland Sp. z o.o.


Praca Pracownik fizyczny - praca na 2 zmiany, Trzebinia

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień

Ogłoszenia Pracodawcy