Operator maszyn i urządzeń

ANIMEX FOODS jest największą na rynku polską firmą specjalizującą się w produkcji więdlin i mięsa zatrudniającą blisko 9 tys. pracowników. Jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak:

Krakus, Berlinki, Morliny, Yano, Mazury czy Morlinki.

Obecnie do nowego zakładu K5 poszukujemy pracownika na stanowisko:

Główne zadania:

  • W zakresie produkcji mączek i tłuszczów zwierzęcych:
    • Organizowanie i kierowanie procesem produkcji maczek i tłuszczów zwierzęcych w oparciu o miesięczne plany produkcji,
    • Prowadzenie procesu produkcyjnego zgodnie z obowiązującymi normami technologicznymi przy zachowaniu pełnego wykorzystania zdolności produkcyjnej maszyn i urządzeń węzła technologicznego oraz normatywnej wydajności surowca i jakości wyrobów gotowych,
    • Wykonywanie prac porządkowych,
    • Udział w bieżącej optymalizacji procesów produkcyjnych,
    • Rozwiązywanie problemów technicznych i wykonywanie drobnych napraw maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • Podstawowa wiedza techniczna,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na zautomatyzowanych liniach technologicznych,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Posiadanie uprawnień do kierowania wózków widłowych,
  • Mile widziane uprawnienia SEP.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w systemie zmianowym,
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe
  • Pracę w rozpoznawalnej, międzynarodowej firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej,
  • Pracę o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności, polegającą na szacunku i wzajemnej pomocy, możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.

Gdzie szukać pracy jako Operator maszyn i urządzeń

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn i urządzeń w miejscowości: Daszyna jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Animex Foods Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator maszyn i urządzeń Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator maszyn i urządzeń, praca w Daszyna dopasowana do Twoich wymagań.Animex Foods Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.