Dowódca zmiany ochrony hipermarket budowlany Łódź

Poszukujemy Dowódcy Zmiany do pracy w ochronie hipermarketu budowlanego w Łodzi.

Zakres obowiązków:

  • Ochrona mienia obiektu
  • Koordynowanie zadań ochrony w trakcie trwania zmiany
  • Dokonywanie ujęć
  • Prowadzenie dokumentacji ochrony

Wymagania:

  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej
  • Dyspozycyjność (praca po 15 godz./zmiana (system 2 dni pracy, 2 dni wolnego)
  • Obsługa komputera
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie i pracę na stałe
  • zatrudnienie na umowę zlecenia
  • szkolenie stanowiskowe
  • bezpłatny pakiet prywatnej opieki medycznej
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

Aplikuj już teraz wypełniając prosty formularz - kliknij 'aplikuj' poniżej (nie wymagamy CV),

lub

skontaktuj się z nami telefonicznie (od poniedziałku do piątku 08:00-16:00): 698 681 036

Gdzie szukać pracy jako Dowódca zmiany ochrony hipermarket budowlany Łódź

Jaka oferta pracy na stanowisku: Dowódca zmiany ochrony hipermarket budowlany Łódź w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Seris Konsalnet Holding S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Dowódca zmiany ochrony hipermarket budowlany Łódź Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Dowódca zmiany ochrony hipermarket budowlany Łódź, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Seris Konsalnet Holding S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.