Praca w korporacji z j. niemieckim

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Opis stanowiska:
- Praca z językiem niemieckim,
- Kontakt telefoniczny i e-mailowy z klientem,
- Odpowiadanie na podstawowe pytania techniczne,
- przekazywanie informacji do innych działów,
- przygotowywanie raportów okresowych oraz dziennych.

Wymagania:
- Komunikatywny j.niemiecki oraz angielski (min. B2),
- Otwartość na nowe wyzwania oraz komunikatywność,
- Wysoka kultura osobista.

Nasz klient oferuje:
- stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- liczne benefity pozapłacowe,
- nowoczesne biuro oraz zgrany zespół,
- liczne kursy i szkolenia.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca w korporacji z j. niemieckim

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca w korporacji z j. niemieckim w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy L.M. Group Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca w korporacji z j. niemieckim Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca w korporacji z j. niemieckim, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.L.M. Group Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Magazynier - sortowanie paczek

Poznań, wielkopolskie


Pracownik hali produkcyjnej

Poznań, wielkopolskie


Magazynier - zmiana nocna

Poznań, wielkopolskie