Serwisant systemów alarmowych i bezpieczeństwa

Jesteśmy firmą o ogólnopolskim zasięgu, działamy na rynku od 1990 r. Naszą główną specjalizacją jest świadczenie profesjonalnych usług ochrony osób i mienia, w tym ochrona fizyczna, zabezpieczenie techniczne mienia, w tym m.in. monitoring systemów alarmowych, GPS, monitoring mobilny, wideo prewencja. Dodatkowo świadczymy usługi komplementarne takie jak m.in. sprzątanie, cyfryzacja dokumentów, archiwizacja i oprogramowanie.

Obsługujemy kluczowych Klientów w wielu branżach na terenie całego kraju. Zatrudniamy ponad 5 tys. Pracowników, pracujących na terenie całego kraju oraz w 20 naszych biurach handlowych i regionalnych.

Naszym Pracownikom oferujemy stały dostęp do szkoleń i możliwości rozwoju.

Dbamy o społeczną odpowiedzialność biznesu, aktywnie wspierając akcje charytatywne, lokalne społeczności, osoby niepełnosprawne, bezrobotne, a także młodych przedsiębiorców. Udzielamy się aktywnie w akcjach sportowych, lokalnych oraz ogólnokrajowych.

Zapraszamy - zostań częścią naszej firmy.

Twój zakres obowiązków:

 • Codzienne wykonywanie montażu, serwisów i konserwacji systemów bezpieczeństwa u naszych Klientów (m.in. systemy alarmowe SSWIN, systemy telewizji przemysłowej CCTV, systemy kontroli dostępu itp.)

 • Bieżące raportowanie wykonywanych prac - obsługa systemu i aplikacji do zarządzania zleceniami serwisowymi,

 • Współpraca z pozostałymi Działami w firmie.

Nasze wymagania:

 • Oczekujemy wiedzy i doświadczenia w zakresie systemów bezpieczeństwa - ich montażu, konfiguracji i serwisu (m.in Satel, HikVision, Roger);

 • Umiejętności z zakresu podstawowej konfiguracji sieci komputerowych i przesyłu danych;

 • Samodzielności i efektywnego planowania swojej pracy;

 • Czynnego prawo jazdy kat. B - praca jest w 100% mobilna.

To oferujemy:

 • Pracę w stale rozwijającej się firmie - technologicznie i rynkowo;

 • Możliwość realizacji ciekawych i innowacyjnych projektów u naszych Klientów;

 • Stały rozwój i dostęp do szkoleń branżowych;

 • Elastyczność pracy i mobilność - samodzielność w planowaniu prac i tras z uwzględnieniem bieżących zleceń (standardowo praca 8h w godzinach między 7 a 16, istnieje możliwość wypracowania godzin dodatkowych);

 • Narzędzia pracy w postaci samochodu z możliwością wykorzystywania do celów prywatnych, telefonu i laptopa, kompletu narzędzi.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Serwisant systemów alarmowych i bezpieczeństwa

Jaka oferta pracy na stanowisku: Serwisant systemów alarmowych i bezpieczeństwa w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HUNTERS24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Serwisant systemów alarmowych i bezpieczeństwa Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Serwisant systemów alarmowych i bezpieczeństwa, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.HUNTERS24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Pracownik serwisu sprzątającego

Dąbrowa, wielkopolskie


Pracownik serwisu sprzątającego

Zakrzewo, wielkopolskie


Pracownik serwisu sprzątającego

Wysogotowo, wielkopolskie


Pracownik serwisu sprzątającego

Przeźmierowo, wielkopolskie


Pracownik serwisu sprzątającego

Skórzewo, wielkopolskie