Pracownik Kawiarni McCafe McDonald’s MOP Polesie


Elastyczne godziny pracy

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Rozwój Kariery

Restauracja McDonald's MOP Polesie przy trasie A2 (strona południowa - trasa DO Warszawy) Poszukuje pracowników kawiarni McCafe.

Obowiązki pracownika McCafe:

 • Na początku po kolei uczysz się wszystkiego, czego potrzebujesz. Spokojnie, nikt z nas tego od razu nie umiał - wszystkiego Cię nauczymy.

 • Przygotowujesz napoje i desery, obsługujesz gości; dbasz o to, żeby było pysznie i zgodnie ze standardami, oraz by goście poczuli naszą gościnność.

Co dajesz od siebie?

* Chęć do pracy, otwartość i komunikatywność - to na początek wystarczy. O resztę zadbają nasi instruktorzy. Sami też zaczynali od podstawowego stanowiska, a dziś wiedzą, jak uczyć innych.

* Przyda Ci się nastawienie na pracę zespołową - jesteśmy zgraną drużyną i szukamy osób, które potrafią współpracować.

* Jak w każdej restauracji czy kawiarni konieczne jest posiadanie badań sanitarno-epidemiologicznych (jeśli ich nie masz, będziesz mieć czas, żeby je zrobić).

Co otrzymasz od nas?

 • Umowę o pracę
 • Stawka na start 25,25 zł brutto/godz. na okres próbny, po 3 miesiącach stawka 26,50 zł brutto/godz.
 • terminowe wynagrodzenia
 • Dodatki do wynagrodzenia:
  +20% stawki za pracę w godzinach nocnych 23:00-7:00
  + nagrody motywacyjne i uznaniowe
 • Elastyczny grafik i możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin
 • Pracę w miłej atmosferze
 • Zniżki na nasze produkty do wszystkich restauracji w Polsce
 • Atrakcyjna oferta rabatowa na posiłki w czasie pracy
 • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenia na życie
 • Możliwość nabycia kart sportowych np. Multisport dla Ciebie i Twoich bliskich

Czekamy właśnie na Ciebie! :)Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik Kawiarni McCafe McDonald’s MOP Polesie

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik Kawiarni McCafe McDonald’s MOP Polesie w miejscowości: Polesie jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy McDonalds Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik Kawiarni McCafe McDonald’s MOP Polesie Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Kawiarni McCafe McDonald’s MOP Polesie, praca w Polesie dopasowana do Twoich wymagań.McDonalds Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.