Mechanik do demontażu pojazdów Holandia

InterKadra Sp. z o.o. Międzyrzec Podlaski

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 17-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego niemieckiego Klienta, zajmującego się recyklingiem pojazdów poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Do Twoich obowiązków będzie należał:

  • demontaż pojazdów znanych marek i odzyskiwanie sprawnych części z aut.

Oczekujemy:

  • min. 3 miesięcznego doświadczenia jako mechanik pojazdów lub w pracach związanych z demontażem aut;
  • podstawowej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego lub niderlandzkiego,
  • prawa jazdy kat. B oraz własnego samochodu na wyjazd.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 14,14 EUR / h,
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • Wypłata w EURO do 10 dnia każdego miesiąca;
  • pracę na 1 zmianę;
  • mieszkanie w wysokim standardzie;
  • pomoc w formalnościach.


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Mechanik do demontażu pojazdów Holandia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Mechanik do demontażu pojazdów Holandia w miejscowości: Międzyrzec Podlaski jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy InterKadra Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Mechanik do demontażu pojazdów Holandia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Mechanik do demontażu pojazdów Holandia, praca w Międzyrzec Podlaski dopasowana do Twoich wymagań.InterKadra Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Pracownik produkcji

Lublin, lubelskie


Pracownik magazynu

Lublin, lubelskie


Kasjer/ka

Lublin, lubelskie


Kasjer/ka

Niemce, lubelskie