A po lutym marzec spieszy, pracą z nami Cię ucieszy :)

Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla wszystkich spółek CCIG Group.

Oferta pracy w CCIG Group skierowana jest zarówno do studentów dziennych, studentów zaocznych, jak i osób nieuczących się. Studenci stacjonarni z łatwością pogodzą zajęcia na uczelni z pracą. Grafik ustalany jest indywidualnie, dlatego każda zatrudniona osoba może wybrać w jakich dniach i godzinach chciałaby pracować.

Twoje zadania:

  • telefoniczna obsługa klientów
  • prezentowanie aktualnych ofert
  • realizowanie założonych celów sprzedażowych

Nasze Oczekiwania:

  • dyspozycyjność minimum 25 godzin w tygodniu
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • komunikatywność i otwartość na rozmówcę
  • łatwość w nawiązywaniu relacji

Oferujemy:

  • pakiet wdrożeniowy przygotowujący do pracy
  • certyfikat potwierdzający zdobyte przez Ciebie umiejętności
  • wynagrodzenie podstawowe 27,70 zł brutto/h połączone z prowizją bez górnej granicy
  • pełne wsparcie w rozwoju Twoich umiejętności oraz potencjału
  • grafik pozwalający na połączenie nauki z pracą
  • dogodną lokalizację biura z dobrym połączeniem komunikacyjnym

Nie musisz mieć doświadczenia, żeby zacząć z nami swoją przygodę! Wszystkiego Cię nauczymy :)

Zainteresowany/a? Aplikuj.

Gdzie szukać pracy jako A po lutym marzec spieszy, pracą z nami Cię ucieszy :)

Jaka oferta pracy na stanowisku: A po lutym marzec spieszy, pracą z nami Cię ucieszy :) w miejscowości: Kielce jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako A po lutym marzec spieszy, pracą z nami Cię ucieszy :) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko A po lutym marzec spieszy, pracą z nami Cię ucieszy :), praca w Kielce dopasowana do Twoich wymagań.UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.