Kierowca ciężarówki na lotnisku

Dla naszego klienta, firmy Newrest, światowego lidera w wielosektorowej branży cateringowej, specjalizującą się w obszarze cateringu lotniczego poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierowca Ciężarówki, który dołączy do zespołu na lotnisku Amsterdam Airport Schiphol.

Oferujemy:

  • Umowa na 1 rok, po okresie próbnym (1 miesiąc) możliwość uzyskania umowy na czas nieokreślony.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + bonusy (dodatek urlopowy, premia roczna i inne)
  • Nadgodziny dodatkowo płatne zależne od ilości pracy, indywidualnie ustalane na miejscu.
  • Firma zapewnia bezpłatne zakwaterowanie przez pierwsze 3 miesiące.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii C.
  • Doświadczenie w prowadzeniu ciężarówki.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Konieczność posiadania przejścia autoryzacji lotniskowej.

Obowiązki:

  • Załadunek i rozładunek sprzętu w samochodach i na samolotach.
  • Sprawdzenie zgodności ilości wózków i kontenerów do dostawy przed załadunkiem.
  • Wypełnianie formularza przed podróżą i przeprowadzanie obowiązkowych kontroli bezpieczeństwa pojazdu przed każdą zmianą.
  • Zapewnienie załadunku produktów do pojazdów zgodnie z planem.
  • Prowadzenie ciężkiego pojazdu z poszanowaniem przepisów ruchu drogowego.
  • Zabezpieczanie produktów przed dostawą do samolotu za pomocą materiałów uszczelniających (samochód).
  • Zapewnienie zgodności z załadunkiem zgodnie z procedurami linii lotniczej.
  • Szkolenie i wsparcie nowych kierowców.
  • Instalowanie urządzeń ochronnych, takich jak podpory, poduszki, pasy, aby zapobiec przemieszczaniu się lub uszkodzeniom przewożonych przedmiotów.
  • Przestrzeganie wszystkich procedur z zakresu zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony.

Jeśli masz pytania?

Skontaktuj się ze mną !

+48 887 660 279

Gdzie szukać pracy jako Kierowca ciężarówki na lotnisku

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kierowca ciężarówki na lotnisku w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kierowca ciężarówki na lotnisku Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierowca ciężarówki na lotnisku, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.