Jesteśmy firmą o ogólnopolskim zasięgu, działamy na rynku od 1990 r. Naszą główną specjalizacją jest świadczenie profesjonalnych usług ochroniarskich, w tym ochrona osób i mienia, zabezpieczenie techniczne mienia, w tym m.in. monitoring systemów alarmowych, GPS, monitoring mobilny, wideo prewencja. Dodatkowo świadczymy usługi komplementarne takie jak m.in. sprzątanie, cyfryzacja dokumentów, archiwizacja i oprogramowanie.

Obsługujemy kluczowych Klientów w wielu branżach na terenie całego kraju. Zatrudniamy ponad 5 tys. Pracowników, pracujących na terenie całego kraju oraz w 20 naszych biurach handlowych i regionalnych.

Naszym Pracownikom oferujemy stały dostęp do szkoleń i możliwość rozwoju.

Dbamy o społeczną odpowiedzialność biznesu, aktywnie wspierając akcje charytatywne, lokalne społeczności, osoby niepełnosprawne, bezrobotne, a także młodych przedsiębiorców. Udzielamy się aktywnie w akcjach sportowych, lokalnych oraz ogólnokrajowych.

Zapraszamy - zostań częścią naszej firmy.

Obowiązki:

 • dbałość o utrzymanie czystości powierzchni;
 • zbieranie śmieci oraz wszelkich nieczystości;
 • uzupełnianie na bieżąco środków czystości;
 • przestrzeganie procedur związanych z utrzymaniem czystości obiektu.

Obiekt w Sieradzu

Wymagania:

 • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
 • umiejętność pracy pod presją czasu;
 • dyspozycyjność;
 • zaangażowanie, sumienność oraz dokładność.

Oferujemy:

 • zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie - technologicznie i rynkowo;
 • zatrudnienie na niepełny etat, praca tylko 2h w tygodniu;
 • możliwość indywidualnego dopasowania dnia pracy;
 • możliwość zatrudnienia na dłuższy okres czasu;
 • niezbędne narzędzia do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00 pod numerem tel. 785 074 635.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik gospodarczy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik gospodarczy w miejscowości: Jeziory jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HUNTERS24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik gospodarczy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik gospodarczy, praca w Jeziory dopasowana do Twoich wymagań.HUNTERS24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Pracownik Ochrony

Niemodlin, opolskie


Pracownik Ochrony

Gądki, wielkopolskie


Kwalifikowany Pracownik Ochrony

Warszawa, mazowieckie