Manager ds. Sprzedaży w Agencji Rekrutacyjnej lub w APT

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

W związku z rozwojem struktur L.M. Group, poszukujemy osób gotowych kontynuować swoją karierę zawodową na stanowisku:

Obowiązki:

  • Proaktywna sprzedaż usług rekrutacyjnych i/lub usług agencji pracy tymczasowej do nowych klientów na terenie Polski
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Ciągłe badanie potrzeb rynkowych
  • Współpraca z działami operacyjnymi oraz działem marketingu
  • Reprezentowanie firmy na imprezach branżowych
  • Realizowanie celów sprzedażowych

Wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży usług HR-owych
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Konsekwencja w dążeniu do celu
  • Łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych
  • Entuzjazm na co dzień
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość branży agencji HR
  • Mile widziane doświadczenie w samodzielnej realizacji procesów rekrutacyjnych
  • W przypadku APT, mile widziana znajomość przepisów dot. prawa pracy (w tym legalizacji pracy cudzoziemców)

Oferujemy:

  • Atrakcyjny pakiet finansowy z nielimitowanym bonusem
  • Pracę zdalną lub hybrydową z jednego z naszych biur: Warszawa, Wrocław, Poznań lub Gdańsk
  • Elastyczną formę zatrudnienia (w tym umowa o pracę)
  • Przyjazne i wspierające środowisko pracy
  • Samochód, laptop, telefon
  • Szkolenia
  • Opiekę medyczną

Gdzie szukać pracy jako Manager ds. Sprzedaży w Agencji Rekrutacyjnej lub w APT

Jaka oferta pracy na stanowisku: Manager ds. Sprzedaży w Agencji Rekrutacyjnej lub w APT w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy L.M. Group Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Manager ds. Sprzedaży w Agencji Rekrutacyjnej lub w APT Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Manager ds. Sprzedaży w Agencji Rekrutacyjnej lub w APT, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.L.M. Group Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.