Operator wózka widłowego UDT IWJO

Praca na nowoczesnym magazynie logistycznym w firmie międzynarodowej, która specjalizuje się w transporcie międzynarodowym ładunków skonteneryzowanych.

Kontakt rekruter: 665 041 142

Zakres zadań:

  • Załadunek i rozładunek pojazdów dostawczych oraz samochodów ciężarowych.
  • Obsługa wózka widłowego gazowego lub eklektycznego zgodnie z obowiązującymi przepisami UDT oraz zasadami bezpieczeństwa.
  • Sortowanie towarów i ich umieszczanie na odpowiednich miejscach w magazynie.
  • Transport towaru w odpowiednie miejsca składowania
  • Wymiana butli gazowej

Wymagania:

  • Doświadczenie jako Operator wózka widłowego z kat. I WJO - min. 1 rok
  • Doświadczenie na wózkach widłowych czołowych - mile widziane
  • Gotowość do pracy w trybie dwuzmianowym 8:00 - 16:00 oraz 14:00 - 22:00

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, w zależności od doświadczenia
  • Możliwość rozwoju
  • Praca w dobrej atmosferze i przyjaznym zespole
  • Dojazd do pracy możliwy komunikacją publiczną, autobusami 138 i 258

Aplikuj lub zadzwoń 665 041 142 (Viber, WhatsApp)

Gdzie szukać pracy jako Operator wózka widłowego UDT IWJO

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator wózka widłowego UDT IWJO w miejscowości: Straszyn jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy L.M. Group Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator wózka widłowego UDT IWJO Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator wózka widłowego UDT IWJO, praca w Straszyn dopasowana do Twoich wymagań.L.M. Group Poland Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.