Magento Developer (wsparcie 2 m-czne)

W Cyclad współpracujemy z wiodącymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, nowoczesnych technologii, które kształtują świat przyszłości.

Poszukujemy doświadczonego Magento Developera do dużego projektu typu greenfield, polegającego na opracowaniu nowej implementacji silnika do rezerwacji biletów lotniczych i usług dodatkowych. Dołącz do zespołu, który tworzy ciekawe projekty dla jednego z liderów branży lotniczej w Europie!

Informacje o projekcie:

  • Branża: Lotnicza
  • Obszar projektu: rozwój nowego systemu do rezerwacji biletów lotniczych i usług dodatkowych
  • Lokalizacja: Warszawa lub 100% zdalnie
  • Wymiar pracy: pełen etat, nie zamykamy się na część etatu
  • Czas trwania projektu: dodatkowe wsparcie 2 m-czne zespołu deweloperów w ramach domknięcia projektu (max do końca roku)
  • Język angielski: B1/B2
  • Metodologia: Agile/ Scrum
  • Wynagrodzenie: B2B do 1100 PLN/netto/dzień; UOP: do 15 000 PLN/brutto/miesięcznie
  • Technologie: Magento 2, Open Source/Adobe Commerce, PHP 8, REST, SOAP, Swagger, GIT, Azure/AWS, Jira, Confluence, CI/CD

Zakres zadań:

  • Rozwój internetowej platformy do rezerwacji biletów lotniczych i usług dodatkowych - projekt greenfield
  • Praca w zespołach Scrumowych, cross-functional
  • Opracowanie integracji z głównymi systemami zewnętrznymi, takimi jak bramki płatnicze czy system bookingowy
  • Przygotowanie dedykowanych rozwiązań dla klienta i ich prezentacja
  • Ocena integracji danych własnych i zewnętrznych, wymagań dostawców technologii oraz opracowywanie strategii integracji platformy
  • Stosowanie najlepszych praktyk Magento, utrzymanie dokumentacji i kodu

Wymagania:

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w tworzeniu sklepów internetowych w oparciu o Magento, Open Source lub Adobe Commerce
  • Doświadczenie z REST API
  • Znajomość języka programowania PHP
  • Umiejętności wprowadzania zmian i administrowania platformą Adobe Commerce
  • Umiejętności tworzenia integracji pomiędzy Adobe Commerce i zewnętrznymi systemami za pomocą SFTP, MQ, REST, SOAP

Oferujemy:

  • Możliwość uczestniczenia w dużym greenfieldowym projekcie dla jednego z liderów branży lotniczej w Europie
  • Pracę w gronie doświadczonych ekspertów
  • Prywatną opiekę medyczną wraz z opieką stomatologiczną (pokrywającą 70% kosztów) + pakiet rehabilitacyjny. Możliwa opcja pakietu rodzinnego
  • Kartę MultiSport (również dla osoby towarzyszącej)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Imprezy integracyjne oraz eventy tematyczne

Gdzie szukać pracy jako Magento Developer (wsparcie 2 m-czne)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magento Developer (wsparcie 2 m-czne) w miejscowości: Kielce jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Cyclad Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magento Developer (wsparcie 2 m-czne) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magento Developer (wsparcie 2 m-czne), praca w Kielce dopasowana do Twoich wymagań.Cyclad Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.