Utrzymanie czystości - 1 godzina dziennie w Bielsku Białej

Firma Seris Cleaning wykonujemy kompleksowe usługi porządkowe mające na celu stałe utrzymanie w czystości pomieszczeń biurowych, hal produkcyjnych, powierzchni magazynowych, sklepów i supermarketów, kompleksów rekreacyjnych oraz placówek służby zdrowia.

Do naszych zadań należeć będzie odśnieżanie terenu zgodnie w wytycznymi kontrahenta.

Praca w wymiarze 1 godzin dziennie (pora poranna) , serwis porządkowy wykonujemy od poniedziałku do piątku. Zatrudnienie na umowę o zlecenie.

Adres: Bieslko Biała ul Cieszyńska (Jaworze)

Poszukujemy osób rzetelnych i zaangażowanych w powierzone im zadania.

Oferujemy:

  • Przejrzyste i udokumentowane rozliczenia dotyczące czasu pracy i wynagrodzeń
  • Regularne i terminowe wypłaty zgodnie z rocznym harmonogramem
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną w ogólnopolskiej sieci LUX MED
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
  • Pełne niezbędne wyposażenie

Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego lub skontaktuj się telefonicznie w godzinach 8:00-16:00 6.9.5.9.6.0.5.1.9.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Utrzymanie czystości - 1 godzina dziennie w Bielsku Białej

Jaka oferta pracy na stanowisku: Utrzymanie czystości - 1 godzina dziennie w Bielsku Białej w miejscowości: Bielsko-Biała jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Seris Konsalnet Holding S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Utrzymanie czystości - 1 godzina dziennie w Bielsku Białej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Utrzymanie czystości - 1 godzina dziennie w Bielsku Białej, praca w Bielsko-Biała dopasowana do Twoich wymagań.Seris Konsalnet Holding S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.