Handlowiec z językiem angielskim

HR SIGMA Sp. z o.o. Bielsko-Biała

HR SIGMA dla naszego klienta poszukuje kandydatów którym oferuje dynamiczne i międzynarodowe środowisko, gdzie zdobędą cenne doświadczenie w obszarze obsługi klienta z różnych części świata. Nasz klient działa zarówno na terenie większości państw Unii Europejskiej, jak i poza nią, co zapewnia stabilność zatrudnienia oraz możliwość rozwoju kariery. Są liderem rynkowym dzięki ciągłym ulepszeniom, szkoleniom pracowników i rozszerzaniu swojej oferty. Aplikuj już dziś!!

KOGO POSZUKUJĄ?

 • Kandydatów z umiejętnościami pozyskiwania klientów i budowania długotrwałych relacji.
 • Mile widziane doświadczenie w handlu na terenie UE.
 • Motywacji, skuteczności i osiągania celów w obszarze sprzedaży.
 • Wymagana bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie minimum C1, umożliwiająca swobodną komunikację z klientami zagranicznymi.
 • Duże znaczenie ma również umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów.

CZYM BEDZIESZ SIE ZAJMOWAC?

 • Tworzeniem i rozwijaniem relacji z nowymi klientami, prowadzeniem kontaktów handlowych i obsługą klientów.
 • Budowaniem marki firmy na podległym rynku.
 • Prowadzeniem procesu sprzedaży i zakupu, w tym dokumentacji handlowej w języku polskim i angielskim.

CO ZYSKASZ PRACUJAC U NICH?

 • Umowę o pracę.
 • Prowizje za wyniki sprzedażowe.
 • Pracę w standardowych godzinach 8-16.
 • Komfortowe biuro w Bielsku-Białej z przestronnymi i klimatyzowanymi pomieszczeniami.
 • Dostęp do szkoleń podnoszących kwalifikacje oraz motywacyjnych sesji coachingowych.

Brzmi świetnie? Aplikuj.

Wyślij swoje CV przez formularz dostępny w portalu lub na adres mailowy: lucja.rzeszutek@hrsigma.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska!

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Handlowiec z językiem angielskim

Jaka oferta pracy na stanowisku: Handlowiec z językiem angielskim w miejscowości: Bielsko-Biała jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HR SIGMA Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Handlowiec z językiem angielskim Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Handlowiec z językiem angielskim, praca w Bielsko-Biała dopasowana do Twoich wymagań.HR SIGMA Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Lider/Brygadzista produkcji

Bielsko-Biała, śląskie


Asystent kierownika robót - Kelvin

Bielsko-Biała, śląskie


Serwisant Maszyn

Bielsko-Biała, śląskie


Przedstawiciel Handlowy

Bielsko-Biała, śląskie