USTAWIACZ (docelowo zatrudnienie jako prowadzący pojazdy kolejowe wyłącznie w obrębie bocznicy) KOLPREM Sp. z o.o.

 • Dąbrowa Górnicza, śląskie
 • 01-12-2023 , do końca 4 dni

 

 

Przedsiębiorstwo Usług Kolejowych KOLPREM Sp. z o.o., spółka wchodząca w skład Grupy ArcelorMittal -- największego producenta stali w Polsce, oferująca usługi towarowych przewozów kolejowych, ogłasza rekrutację osób na stanowisko:

USTAWIACZ (docelowo zatrudnienie jako prowadzący pojazdy kolejowe wyłącznie w obrębie bocznicy)

Miejsce pracy - województwo śląskie, małopolskie, opolskie

Czym będziesz się zajmować:

 • wykonywaniem prac manewrowych,
 • zestawieniem pociągów,
 • obsługą punktów załadunkowych i wyładunkowych,
 • rozprzęganiem i sprzęganiem taboru,
 • ustalaniem planu pracy manewrowej,
 • obserwacją drogi przebiegu,
 • pilotowaniem jazd manewrowych.

To właśnie Ciebie szukamy, jeśli posiadasz:

 • uprawnienia ustawiacza,
 • takie cechy jak odpowiedzialność i sumienność,
 • chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych i docelowo wykonywanie pracy na lokomotywie zdalnie sterowanej.
 • inne uprawnienia kolejowe będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

 • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w rozwijającej się firmie
 • pracę w stałych harmonogramach
 • atrakcyjne wynagrodzenie na zasadach określonych w Zakładowym Układzie Zbiorowym Pracy
 • Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez pracodawcę
 • opiekę medyczną w formie dostępu do lekarzy specjalistów bez limitów bez skierowań w całości refinansowaną przez pracodawcę
 • pakiet świadczeń socjalnych
 • dofinansowanie do wypoczynku pracowników
 • dofinansowanie do wypoczynku dzieci (kolonii, obozów, zimowisk, zielonych szkół)
 • dofinansowanie do pobytu dzieci w żłobku lub przedszkolu
 • dofinansowanie do kart MULTISPORT
 • ciekawą pracę w nowoczesnej stabilnej firmie
 • możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego finansowanego przez pracodawcę.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów 795 524 428, 668 263 965.

Aplikuj

 

KLAUZULA INFORMACYJNA

1. Administratorem Twoich danych osobowych w zakresie objętym niniejszą zgodą jest Przedsiębiorstwo Usług Kolejowych KOLPREM Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej (41–308), Al. J. Piłsudskiego 92 (dalej zwany: „Administratorem”).

2. Jeżeli wyrazisz zgodę na wykorzystanie przez Administratora Twoich danych osobowych będą one przetwarzane (tzn. m.in. zbierane, przechowywane, zapisywane, przeglądane) przez Administratora na podstawie Twojej zgody (począwszy od 25 maja 2018 r. także na podstawie art. 6 ust 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) na potrzeby rekrutacji.

3. Twoje dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy

4. Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty korporacyjnie powiązane z Administratorem, którym dane osobowe są przekazywane w celach prowadzonych przez nie rekrutacji. Lista podmiotów korporacyjnie powiązanych z Administratorem jest dostępna w siedzibie Administratora; w celu jej uzyskania można także skontaktować się z Administratorem wiadomością email na adres .

5. Pamiętaj, że masz prawo do wglądu do swoich danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania lub żądania ich usunięcia, a począwszy od 25 maja 2018 r. - masz prawo do żądania od Administratora dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Zasady korzystania z tych praw określają przepisy prawa. W celu skorzystania z tych praw należy skontaktować się z Administratorem wiadomością email na adres email wskazany powyżej lub w formie pisemnej na adres Administratora wskazany powyżej.

6. Możesz cofnąć udzieloną już zgodę lub zgody w każdym momencie poprzez przesłanie wiadomości email lub listu do Administratora na adres wskazany powyżej. Pamiętaj, że cofnięcie przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie takiej zgody przed jej cofnięciem.

7.  Twoje dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

8. We wszelkich sprawach dotyczących Twoich danych osobowych kontaktuj się z Administratorem listownie na adres wskazany powyżej lub adres e – mail .

Poprzez kliknięcie przycisku „APLIKUJ” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Administratora Twoich danych osobowych w celach rekrutacji. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jeżeli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach rekrutacji, nie zostaniesz objęty procesem rekrutacji. Jeżeli nie wyrażasz zgody na przetwarzanie Twoich danych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora, a wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie wyłącznie na potrzeby aktualnej rekrutacji, prosimy o przesłanie takiej informacji na adres e-mail , a Twoje dane osobowe będą przetwarzane jedynie w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji.


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako USTAWIACZ (docelowo zatrudnienie jako prowadzący pojazdy kolejowe wyłącznie w obrębie bocznicy)

Jaka oferta pracy na stanowisku: USTAWIACZ (docelowo zatrudnienie jako prowadzący pojazdy kolejowe wyłącznie w obrębie bocznicy) w miejscowości: Dąbrowa Górnicza jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy KOLPREM Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako USTAWIACZ (docelowo zatrudnienie jako prowadzący pojazdy kolejowe wyłącznie w obrębie bocznicy) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko USTAWIACZ (docelowo zatrudnienie jako prowadzący pojazdy kolejowe wyłącznie w obrębie bocznicy), praca w Dąbrowa Górnicza dopasowana do Twoich wymagań.KOLPREM Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.