Kierowca Taxi - elastyczny czas pracy Udriver Poland sp. z o.o. sp.k.

  • Wrocław, dolnośląskie
  • 01-12-2023 , do końca 331 dni

Kierowca Taxi - elastyczny czas pracy

Obowiązki

Szukasz prostej i wygodnej pracy? Mamy dla Ciebie idealną ofertę. Możesz zostać kierowcą popularnych aplikacji, takich jak np. Bolt, Uber czy FreeNow! Na czym polega praca? Jeździsz w wybranych przez siebie godzinach, poznajesz nowych ludzi i bezpiecznie przewozisz ich z punktu A do punktu B. Praca w aplikacji jest prosta i przyjemna - odpalasz apkę, przyjmujesz zlecenie i jedziesz do wyznaczonego celu. Najważniejsze informacje zawsze masz pod ręką.

Wymagania

  • Pełnoletność
  • Prawo jazdy
  • Samochód max 20-letni
  • Telefon z dostępem do internetu

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie - 6-8 tys. miesięcznie,
  • wypłaty co tydzień,
  • elastyczny grafik,
  • zniżki na paliwo,
  • zwrot połowy VAT-u,
  • wparcie supportu od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.

Kliknij Aplikuj, otworzy Ci się nasza strona - kliknij "Zostań Udriversem" i zostaw swoje dane.

Jeśli masz jakieś pytania, to zadzwoń do nas: +48 730 717 178 lub przyjdź do naszego biura przy ul. ul. Gen. J. Bema 2, Wrocław.

Gdzie szukać pracy jako Kierowca Taxi - elastyczny czas pracy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kierowca Taxi - elastyczny czas pracy w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Udriver Poland sp. z o.o. sp.k. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kierowca Taxi - elastyczny czas pracy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierowca Taxi - elastyczny czas pracy, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Udriver Poland sp. z o.o. sp.k. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.