Pracownik produkcji przekąsek w Snack Connection w Giessen (od €11,61 /h) - Pracuj w Holandii


Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Darmowy transport

Międzynarodowa Firma

Praca za granicą

NIE TRAĆ CZASU -- ZADZWOŃ POD NUMER +48 32 33 21 690

Carrière International to jedna z najszybciej rozwijających się agencji zatrudnienia, pozyskująca pracowników na rynek niderlandzki. Dla naszych holenderskich klientów rekrutujemy już od prawie 20 lat, w czasie których zrealizowaliśmy ponad 92 000 ofert pracy w takich branżach jak: logistyka, produkcja, ogrodnictwo czy rolnictwo. Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy, posiadającą certyfikat nr 691 wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji, Snack Connection.

Lokalizacja: Giessen, Holandia.

Opis stanowiska:

Dla naszego holenderskiego klienta -- specjalizującego się m. in. w przetwarzaniu, pakowaniu orzechów, pestek, nasion, owoców subtropikalnych -- poszukujemy osób chętnych do pracy przy taśmach produkcyjnych.

Praca polega na pakowaniu i kontroli jakości różnego rodzaju przekąsek (np. mieszanki orzechów), a następnie przygotowywaniu ich do wysyłki.
Praca w systemie trzyzmianowym na hali produkcyjnej.

Oferujemy:

 • Gwarantowane wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym -- od €11,61 brutto/h + dodatki
 • Okres szkoleniowy
 • Dodatki zmianowe i weekendowe
 • Dodatek wakacyjny i urlopowy
 • Dodatek dla kierowcy
 • Ubezpieczenie holenderskie
 • Możliwość zakwaterowania i transportu do pracy
 • Opieka polskiego koordynatora
 • Możliwość regularnej współpracy.

Wymagania:

 • Podstawowa znajomość języka angielskiego
 • Dyspozycyjności do wyjazdu na min. 6 miesięcy (z możliwością wzięcia płatnego urlopu)
 • Gotowość do pracy zmianowej i w soboty
 • Nie wymagamy doświadczenia, ale oczekujemy chęci do nauki, wysokiej motywacji i odpowiedzialności
 • Mile widziane prawo jazdy kat B

Snack Connection B.V. to działająca na arenie międzynarodowej firma, która od 2010 roku koncentruje się na zakupie, przetwarzaniu, mieszaniu i pakowaniu orzechów, pestek, nasion, owoców subtropikalnych i artykułów pokrewnych.

Spodobała Ci się ta oferta? Aplikuj już teraz! Wypełnij formularz umieszczony pod tym linkiem: https://prac.app/snackpro[szukampracy]78

Pełne informacje o przetwarzaniu przez Carrière International danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności: bit.ly/polityka_prywatnosci_carriereSzukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcji przekąsek w Snack Connection w Giessen (od €11,61 /h) - Pracuj w Holandii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji przekąsek w Snack Connection w Giessen (od €11,61 /h) - Pracuj w Holandii w miejscowości: Giessen jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Carriere International Sp.z.o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcji przekąsek w Snack Connection w Giessen (od €11,61 /h) - Pracuj w Holandii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji przekąsek w Snack Connection w Giessen (od €11,61 /h) - Pracuj w Holandii, praca w Giessen dopasowana do Twoich wymagań.Carriere International Sp.z.o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Carriere Rekrutacja

e-mail info@carriere.pl

phone +48 32 332 16 90

KRAZ: 691

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie