Order Picker w Albert Heijn w Blejswijk (od 13,21 EUR/h) - Pracuj w Holandii

Carriere International Sp.z.o.o. Bleiswijk 13,21 EUR

Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Darmowy transport

System premiowy

Praca za granicą

Carrière International to jedna z najszybciej rozwijających się agencji zatrudnienia, pozyskująca pracowników na rynek niderlandzki. Dla naszych holenderskich klientów rekrutujemy już od prawie 20 lat, w czasie których zrealizowaliśmy ponad 92 000 ofert pracy w takich branżach jak: logistyka, produkcja, ogrodnictwo czy rolnictwo. Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy, posiadająca certyfikat nr 691 wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

Stanowisko: Order Picker, Albert Heijn.

Lokalizacja: Bleiswijk, Holandia.

Opis stanowiska:

Praca order pickera polega na zbieraniu zamówień złożonych online. Za pomocą skanera ręcznego, w logiczny i uporządkowany sposób kompletujesz zamówienia (produkty typu jogurty, sery, wędliny, owoce, warzywa, napoje) w hali chłodnej (+2/+4°C) lub ciepłej (+15°C). Kontrolujesz towary pod kątem jakości i daty przydatności do spożycia. Produkty, które zbierasz, są odbierane przez klienta w punkcie odbioru lub dostarczane bezpośrednio do domu klienta. Po hali poruszasz się pieszo.

Wymagania:

 • Elastyczność i gotowość do pracy zmianowej.
 • Umiejętność organizacji własnej pracy.
 • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.
 • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

 • Satysfakcjonujące wynagrodzenie od €13,21 brutto/h wypłacane w systemie tygodniowym.
 • Bezpłatny transport do i z pracy.
 • Praca w systemie zmianowym.
 • Dodatek za pracę na nocnej zmianie, w niedziele i święta.
 • Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie.
 • In-house (biuro agencji) na terenie zakładu pracy, gdzie załatwisz swoje sprawy związane z planem pracy, zakwaterowaniem czy finansami.
 • Dostęp do platformy myHolland, gdzie znajdziesz swoje dokumenty oraz potrzebne informacje.
 • Kantyna.
 • Stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski.
 • Opieka polskiego konsultanta na miejscu w Holandii.

Albert Heijn to jedna z wiodących sieci supermarketów w Holandii istniejąca od 1887 roku. Posiada obecnie ponad 900 sklepów. Firma obsługuje także zakupy online, które podczas pandemii stały się jedną z najszybciej rozwijających gałęzi firmy. Pracownicy działu e-commerce dbają o to, by zakupy dotarły na czas do domu klienta. Firma zatrudnia ponad 100000 pracowników z różnych krajów.

Spodobała Ci się ta oferta? Aplikuj już teraz! Wypełnij formularz umieszczony pod tym linkiem: https://prac.app/bleiswijkalbert78

Pełne informacje o przetwarzaniu przez Carrière International danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności: bit.ly/polityka_prywatnosci_carriereSzukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Order Picker w Albert Heijn w Blejswijk (od 13,21 EUR/h) - Pracuj w Holandii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Order Picker w Albert Heijn w Blejswijk (od 13,21 EUR/h) - Pracuj w Holandii w miejscowości: Bleiswijk jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Carriere International Sp.z.o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Order Picker w Albert Heijn w Blejswijk (od 13,21 EUR/h) - Pracuj w Holandii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Order Picker w Albert Heijn w Blejswijk (od 13,21 EUR/h) - Pracuj w Holandii, praca w Bleiswijk dopasowana do Twoich wymagań.Carriere International Sp.z.o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Carriere International Sp.z.o.o.

Praca Order Picker w Albert Heijn w Blejswijk (od 13,21 EUR/h) - Pracuj w Holandii, Bleiswijk

Oferta jest ważna jeszcze 12 dni

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Carriere

e-mail info@carriere.pl

phone 32 332 16 90

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie