Ochrona w Katowicach - praca dodatkowa.

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

Informacje o pracy:

- Praca w porach nocnych od 16:00- 08:00 od poniedziałku do piątku, w weekendy i święta całodobowo

- Realizacja zadań zgodnie z oczekiwaniem kontrahenta

Poszukujemy pracownika do realizacji zleceń względem jednego z naszych kontrahentów w Katowicach, gdzie po zakończeniu pracy magazynu w sytuacjach koniecznych trzeba pilnie wydać odpowiednie części. Zatrudnimy osobę która będzie mogła na wezwanie dojechać jak najszybciej do magazynu by zrealizować zlecenie.

Oferujemy stawkę miesięczną za gotowość , plus kwotę wynagrodzenia za każdy dojazd ekstra.

Umiejętności:

- Zaangażowanie w powierzone obowiązki

- Prawo jazdy oraz własny samochód -mile widziane

- Wysoka kultura osobista

Oferujemy :

  • Przejrzyste i udokumentowane rozliczenia dotyczące czasu pracy i wynagrodzeń
  • Regularne i terminowe wypłaty zgodnie z rocznym harmonogramem
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną w ogólnopolskiej sieci LUX MED
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
  • Pełne niezbędne wyposażenie oraz umundurowanie odpowiedniej jakości

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego lub telefonicznie w godz. 8:00-16:00 pod nr. 6.9.5.9.6.0.5.1.9 od poniedziałku do piątku.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Ochrona w Katowicach - praca dodatkowa.

Jaka oferta pracy na stanowisku: Ochrona w Katowicach - praca dodatkowa. w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Seris Konsalnet Holding S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Ochrona w Katowicach - praca dodatkowa. Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Ochrona w Katowicach - praca dodatkowa., praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.Seris Konsalnet Holding S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Seris Konsalnet Holding S.A.


Praca Ochrona w Katowicach - praca dodatkowa., Katowice

Oferta jest ważna jeszcze 10 dni

Ogłoszenia Pracodawcy