Pracownik restauracji 5100 zł/mies. brutto kwiecień


Elastyczne godziny pracy

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Rozwój Kariery

Pracuj z nami ! Pełen etat - 5100 zł/ mies. brutto

Restauracja McDonald's Leszno Galeria

Co zyskasz, pracując w McDonald's?

 • Wynagrodzenie brutto do 5100 mies. ( netto 3600 zł / przelew na konto ).
 • Jeśli tylko chcesz, pogodzisz pracę z innymi zobowiązaniami. Nauka lub studia, opieka nad dziećmi lub wnukami, a może po prostu czasochłonne hobby? Od tego jest nasz elastyczny grafik!
 • Praca 4 dni w tygodniu . 3 dni wolne.
 • Chcesz awansować? Świetnie. Mamy jasną (i w wielu przypadkach bardzo szybką) ścieżkę awansu - w każdej restauracji są instruktorzy, managerowie i kierownik, szefowie obszarów.
 • Wiemy, że bezpieczeństwo to podstawa: zapewniamy więc umowę o pracę (tak, każdemu), wypłatę zawsze na czas i stabilne miejsce pracy.
 • Do wynagrodzenia dokładamy: bonifikartę (znajomi i rodzina na pewno ucieszą się, kiedy wspólnie wpadniecie na burgera i... zapłacicie mniej), zniżki pracownicze (z nich skorzystasz w godzinach pracy).
 • Wynagrodzenie powiększa praca w soboty i niedziele handlowe 70 zł oraz w niehandlowe 35 zł, premia motywacyjna, dodatek za pranie odzieży i obuwie.

Co dajesz od siebie?

 • Chęć do pracy, otwartość i komunikatywność - to na początek wystarczy. O resztę zadbają nasi pracownicy, którzy doskonale wiedzą, jak uczyć innych.
 • Przyda Ci się nastawienie na pracę zespołową - jesteśmy zespołem i szukamy osób, które potrafią współpracować.
 • Jak w każdej restauracji konieczne jest posiadanie badań sanitarno-epidemiologicznych (jeśli ich nie masz, będziesz mieć czas, żeby je zrobić).

Jak wygląda praca?

 • Na początku przechodzisz przez wszystkie stanowiska i po kolei uczysz się pracy na każdym z nich. Spokojnie, nikt z nas tego na początku nie umiał - wszystkiego Cię nauczymy.
 • Przygotowujesz posiłki, obsługujesz gości; dbasz o to, żeby było pysznie i zgodnie ze standardami, oraz by goście poczuli naszą gościnność.

Tel. 601076102Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik restauracji 5100 zł/mies. brutto kwiecień

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik restauracji 5100 zł/mies. brutto kwiecień w miejscowości: Leszno jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy McDonalds Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik restauracji 5100 zł/mies. brutto kwiecień Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik restauracji 5100 zł/mies. brutto kwiecień, praca w Leszno dopasowana do Twoich wymagań.McDonalds Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


McDonalds Polska


Praca Pracownik restauracji 5100 zł/mies. brutto kwiecień, Leszno

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień

Ogłoszenia Pracodawcy