Ochrona obiektu handlowego - Jastrzębie Zdrój

Seris Konsalnet Holding S.A. Jastrzębie-Zdrój

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

Zatrudnimy pracownika ochrony na obiekt w Jastrzębiu gdzie wykonujemy :

 • Nadzór bezpośredni hali sprzedaży
 • Realizacja zadań na magazynie sklepu
 • Raportowanie przebiegu służby
 • Współpraca z kierownictwem sklepu
 • Reagowanie na systemy alarmowe
 • Przeciwdziałanie kradzieży

Praca w wymiarze 150 godzin miesięcznie, umowa zlecenie.

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku .

Poszukujemy do naszego zespołu osób zdecydowanych , które chcą rozwijać swoje umiejętności w branży ochrony lub takie które dopiero rozpoczynają swoją drogę w ochronie. Cenimy sobie zaangażowanie i sumienność w wykonywanej pracy.

Oferujemy :

 • Przejrzyste i udokumentowane rozliczenia dotyczące czasu pracy i wynagrodzeń
 • Regularne i terminowe wypłaty zgodnie z rocznym harmonogramem
 • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną w ogólnopolskiej sieci LUX MED
 • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
 • Pełne niezbędne wyposażenie oraz umundurowanie odpowiedniej jakości

Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego lub skontaktuj się telefonicznie w godzinach 8:00-16:00 pod numerem 6.9.5.9.6.0.5.1.9 .od poniedziałku do piątku.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Ochrona obiektu handlowego - Jastrzębie Zdrój

Jaka oferta pracy na stanowisku: Ochrona obiektu handlowego - Jastrzębie Zdrój w miejscowości: Jastrzębie-Zdrój jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Seris Konsalnet Holding S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Ochrona obiektu handlowego - Jastrzębie Zdrój Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Ochrona obiektu handlowego - Jastrzębie Zdrój, praca w Jastrzębie-Zdrój dopasowana do Twoich wymagań.Seris Konsalnet Holding S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Seris Konsalnet Holding S.A.


Praca Ochrona obiektu handlowego - Jastrzębie Zdrój, Jastrzębie-Zdrój

Oferta jest ważna jeszcze 3 dni

Ogłoszenia Pracodawcy