Utrzymanie czystości powierzchni biurowej - Dąbrowa Górnicza

Seris Konsalnet Holding S.A. Dąbrowa Górnicza

Firma Seris Cleaning wykonuje kompleksowe usługi porządkowe mające na celu stałe utrzymanie w czystości pomieszczeń biurowych, hal produkcyjnych, powierzchni magazynowych, sklepów i supermarketów, kompleksów rekreacyjnych oraz placówek służby zdrowia.

Poszukujemy do naszego zespołu osób zdecydowanych , które chcą rozwijać swoje umiejętności w serwisach sprzątających lub takie które dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową. Cenimy sobie zaangażowanie i sumienność w wykonywanej pracy.

Opis stanowiska:

 • odpowiedzialność za porządek na obiekcie
 • wykonywanie czynności zgodnie z wytycznymi kontrahenta
 • praca w wymiarze 1,5 godziny ( po godzinie 16:00)

Biura gdzie świadczymy usługi czystości znajdują się w Dąbrowie Górniczej ul. Warszawska.

Poszukujemy osób:

 • Potrafiących działać zespołowo
 • Zaangażowanych i sumiennych
 • Dyspozycyjnych i punktualnych
 • Z doświadczeniem w sprzątaniu lub z predyspozycjami do zdobycia umiejętności - dla nas liczą się Twoje chęci i zaangażowanie!

Oferujemy:

Przejrzyste i udokumentowane rozliczenia dotyczące czasu pracy i wynagrodzeń

 • Regularne i terminowe wypłaty zgodnie z rocznym harmonogramem
 • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną w ogólnopolskiej sieci LUX MED
 • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
 • Pełne niezbędne wyposażenieZainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą formularza zgłoszeniowego lub kontakt telefoniczny pod numerem 7.8.5.8.9.7.0.3.7 w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Utrzymanie czystości powierzchni biurowej - Dąbrowa Górnicza

Jaka oferta pracy na stanowisku: Utrzymanie czystości powierzchni biurowej - Dąbrowa Górnicza w miejscowości: Dąbrowa Górnicza jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Seris Konsalnet Holding S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Utrzymanie czystości powierzchni biurowej - Dąbrowa Górnicza Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Utrzymanie czystości powierzchni biurowej - Dąbrowa Górnicza, praca w Dąbrowa Górnicza dopasowana do Twoich wymagań.Seris Konsalnet Holding S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.