Pracownik ochrony- Umowa o pracę- Gdańsk

GRUPA SERIS KONSALNET, lider w branży usług ochrony w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Pracownik ochrony

Nie wymagamy doświadczenia-szkolimy.

Forma zatrudnienia: Umowa o Pracę - na życzenie pracownika Umowa Zlecenie

Do Twoich obowiązków należeć będzie:
- dyspozycyjność,
- dbanie o wysoką jakość świadczonych usług,
- nadzór i realizacja prawidłowych wymogów kontrahenta

- dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Czego oczekujemy od kandydatów:
- niekaralności,

- znajomość obsługi komputera(podstawy)
- dobrej organizacji czasu pracy,
- zaangażowania w powierzone obowiązki,
- komunikatywności,
- opanowania i stanowczości.

Zachęcamy do aplikowania osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności , ponieważ jesteśmy zakładem pracy chronionej.

Naszym kandydatom oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie - umowę o pracę - umowę zlecenie
- darmowe szkolenia oraz możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy,
- pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Kontakt telefoniczny pod nr.tel. 695-330-123

pn - pt w godz. 08:00-16:00Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik ochrony- Umowa o pracę- Gdańsk

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik ochrony- Umowa o pracę- Gdańsk w miejscowości: Gdańsk jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Seris Konsalnet Holding S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik ochrony- Umowa o pracę- Gdańsk Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik ochrony- Umowa o pracę- Gdańsk, praca w Gdańsk dopasowana do Twoich wymagań.Seris Konsalnet Holding S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.