Manager zmiany

McDonalds Polska Warszawa

Elastyczne godziny pracy

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Rozwój Kariery

Restauracja McDonald's Dzika 29 zatrudni Kierowników zmiany w pełnym i niepełnym wymiarze czasu pracy.

Jak wygląda praca?

  • Na początku przechodzisz przez wszystkie stanowiska i po kolei uczysz się pracy na każdym z nich. To ważne, bo musisz dobrze rozumieć, jaka jest ich specyfika. Pod okiem doświadczonego managera uczysz się też pracy szefa zmiany.

  • Jako manager podejmujesz codzienne decyzje w dynamicznie zmieniającej się sytuacji, rozwiązujesz ewentualne problemy, dbasz o to, żeby wszystko szło sprawnie i zapewniasz, że goście mają świetne doświadczenia.

  • Zarządzasz pracą zespołu, odpowiadasz m.in. za rozwijanie pracowników, motywowanie, zapewnienie dobrej komunikacji, jesteś trenerem. Jednym słowem: krok po kroku stajesz się prawdziwym liderem.

  • Przygotowujesz też posiłki i obsługujesz gości - ramię w ramię z całym zespołem.

Czego oczekujemy?

  • Orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne.

  • Otwartość i komunikatywność - na tym stanowisku to podstawa. Przydadzą Ci się, żeby zbudować zaangażowanie i zapewnić, że na Twojej zmianie wszyscy wiedzą, co mają robić.

  • Bardzo ważna jest umiejętność ustalania priorytetów. Praca w restauracji bywa nieprzewidywalna, a Twoim zadaniem będzie sprawić, żeby przebiegała bez zakłóceń.

  • Przyda Ci się również komunikatywna znajomość języka angielskiego.

  • Jeśli nie masz doświadczenia w gastronomii, spokojnie. O to, żeby Cię wszystkiego nauczyć, zadbają nasi instruktorzy.

Co oferujemy w zamian?

· Wynagrodzenie 5392 - 5906 złotych brutto ( Podana kwota zawiera dodatek 2.5 zł brutto za brak absencji oraz ekwiwalent 0.6 zł za pranie odzieży i obuwie)

· 20 % dodatku za pracę w godzinach nocnych

· Stabilne zatrudnienie i uczciwe warunki (wszyscy nasi pracownicy są zatrudnieni w oparciu o umowę o pracę, zawsze terminowo wypłacamy wynagrodzenia)

· Dostosowanie obowiązków i miejsca pracy do Twoich możliwości

· Elastyczny grafik i możliwość pracy również w niepełnym wymiarze czasu

· Realne możliwości rozwoju i awansu

· Pracę w miejscu, w którym ceni się atmosferę i wzajemne relacje

· Dostęp do benefitów takich jak:

-Karta multisport - Pracując u nas możecie dbać o swoją kondycję fizyczną.

-Dodatkowa opieka medyczna Enelmed - Zadbaj o swoje zdrowie oraz zdrowie bliskich, skorzystaj z atrakcyjnych pakietów przygotowanych dla Ciebie

-Ubezpieczenie grupowe GENERALI - Sam wybierasz zakres swojego ubezpieczenia

-Zniżki pracownicze -Wybrane produkty z oferty McDonald's po super obniżonych cenach (z nich skorzystasz w godzinach pracy)

-Bonifikarta - karta zniżkowa do wykorzystania w każdej restauracji McDonald's w Polsce

Jeżeli preferujesz zmianę nocną to też damy Ci możliwość pracowania w godzinach nocnych.

Zainteresowanych prosimy o złożenie CV bezpośrednio w naszej restauracji McDonald's lub o przesyłanie CV drogą elektroniczną na portalu OLX .

Możesz liczyć na szybki kontakt z naszej strony.

Nie czekaj aplikuj już teraz!

Klauzula informacyjna :

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest (JAGER - Gerard Jastrzębski z siedzibą przy ul. Targowej 72, 03-734 Warszawa),

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres dwóch miesięcy wyznaczony przez administratora,

4) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie,

5) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,

6) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Masz smaka na tę ofertę? Aplikuj na www.praca.mcdonalds.pl lub wypełnij ulotkę rekrutacyjną w restauracji McDonald's Dzika 29, 01-038 Warszawa.

Pracuj z nami! Czekamy właśnie na Ciebie!



Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Manager zmiany

Jaka oferta pracy na stanowisku: Manager zmiany w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy McDonalds Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Manager zmiany Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Manager zmiany, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.McDonalds Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.