pewna praca- Kraków

Zmień pracę na lepszą, bo zasługujesz na więcej!
Zostań pracownikiem serwisu sprzątającego, zyskaj pakiet korzyści!

Miejsce pracy : Kraków, ul. Konopnickiej.

Możliwość podjęcia pracy w systemie zmian:

 • dziennych: 6-14/14-22 (zmiany wg grafiku)
 • lub tylko zmiany nocne: 22-6.

Będziesz odpowiedzialna za codzienne usługi porządkowo- czystościowe na terenie centrum konferencyjnego: serwis dzienny oraz gruntowne sprzątanie w nocy. To łatwe- prawda?

Czego oczekujemy?
Sumienności i dokładności - dzięki Twojej pracy będzie panował ład i porządek
Pozytywnego nastawienia - możesz swój uśmiech przekazać innym.

Pracując z nami zyskujesz:

 • wypłatę zawsze na czas - masz to jak w banku!
 • umowę o pracę po okresie próbnym
 • niezbędne narzędzia pracy
 • stabilizację - jesteśmy ogólnopolską firmą z 30-letnim doświadczeniem na rynku
 • pracę z najlepszymi - zatrudniamy 30 tyś. osób
 • wsparcie i wdrożenie w obowiązki przez doświadczonych przełożonych.

Brzmi dobrze? Zgłoś się tu i teraz! Nie czekaj aż zrobi to ktoś inny!

Kontakt:

 • telefoniczny pod nr: 727 003 242
 • sms: praca Konopnicka <- oddzwonię
 • formularz kontaktowy.

Wysyłasz aplikację? Prosimy o zawarcie na niej następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 50-304, ul. Słonimskiego 1.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako pewna praca- Kraków

Jaka oferta pracy na stanowisku: pewna praca- Kraków w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HR FOR BUSINESS Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako pewna praca- Kraków Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko pewna praca- Kraków, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.HR FOR BUSINESS Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Pracownik sprzatający Knorr

Kraków, małopolskie