Kierowca kat. C - Wrocław

REN SP. Z O.O. Łódź

GRUPA REN - ogólnopolski dystrybutor produktów mrożonych wchodzący w skład Grupy Kapitałowej Specjał zatrudni na stanowisko:

Kierowca kat. C

Miejsce pracy: Łódź - Bałuty

Obowiązki na stanowisku:

  • dystrybucja artykułów spożywczych na wyznaczonej trasie,
  • rozładunek dostaw,
  • odbieranie zwrotów i reklamacji,
  • obsługa dokumentacji transportowej i magazynowej,
  • bieżąca obsługa pojazdu.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C,
  • karta kierowcy,
  • uprawnienia na przewóz rzeczy,
  • mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • mile widziane doświadczenie w transporcie artykułów FMCG,
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność, samodzielność.

Oferujemy:

  • pracę w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w systemie jednozmianowym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy (wypłacane regularnie i terminowo),
  • ubezpieczenie grupowe, kartę sportową, prywatną opiekę medyczną,
  • dostęp do platformy zakupowej Specjał Finanse: www.specjalfinanse.pl,
  • zapewniamy cykl szkoleń z obszaru logistyki w systemie e-learningowym,
  • wycieczki, imprezy oraz konkursy firmowe.

Gdzie szukać pracy jako Kierowca kat. C - Wrocław

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kierowca kat. C - Wrocław w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy REN SP. Z O.O. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kierowca kat. C - Wrocław Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierowca kat. C - Wrocław, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.REN SP. Z O.O. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.