Scala Developer

Naszym klientem jest licencjonowana firma zajmująca się hazardem online nowej generacji, która koncentruje się na e-sporcie. Korzystając z zaawansowanego systemu zakładów, oferuje fanom i entuzjastom e-sportu z całego świata możliwość obstawiania wszystkich profesjonalnych wydarzeń e-sportowych za prawdziwe pieniądze w ich licencjonowanym i bezpiecznym środowisku.

Ponadto firma zamierza zaoferować użytkownikom z całego świata możliwość uczestniczenia w wieloosobowych turniejach gier wideo online na urządzenia mobilne, konsole i komputery PC.

Stawka w zależności od poziomu doświadczenia: do 1400 PLN netto / MD + VAT (B2B)

Miejsce pracy: 100% zdalnie

Oczekiwania:

- min. 3 lata doświadczenia komercyjnego w programowaniu w języku Scala
- Znajomość: Akka, Play, Docker, K8s, AWS, Postgres, Kafka
- Dobre zrozumienie mikrousług, reaktywnej architektury i CQRS
- Doświadczenie w pracy z potokami CI/CD (preferowany Jenkins)
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziana (ale nie obligatoryjna):
- Znajomość Apache Flink
- Znajomość środowiska Apache Kafka, czyli Streams, Connect, KSQL
- Doświadczenie w pracy z produktami Lightbend
- Doświadczenie w branży hazardowej i/lub hazardowej
- Doświadczenie z Pythonem

Oferujemy:
- Wynagrodzenie na podstawie kontraktu B2B w zależności od poziomu doświadczenia: do 1400 PLN netto/MD + VAT
- Czas trwania projektu min. 1 rok, z możliwością przedłużenia
- Zaangażowanie w pełnym wymiarze czasu pracy (40 godz. tygodniowo)
- Krótki, 14 dniowy termin płatności fakturySzukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Scala Developer

Jaka oferta pracy na stanowisku: Scala Developer w miejscowości: Gdańsk jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy P&P Solutions Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Scala Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Scala Developer, praca w Gdańsk dopasowana do Twoich wymagań.P&P Solutions Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.