Pracownik Restauracji McDonald’s Galeria Północna osoby pełnoletnie

McDonalds Polska Warszawa

Elastyczne godziny pracy

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Rozwój Kariery

Ciekawi Cię, jak wygląda praca w McDonald's? Chcesz 'od kuchni' poznać tajniki przygotowywania naszych legendarnych kanapek? Zastanawia Cię, czy atmosfera jest tak przyjazna, jak twierdzą nasi pracownicy? Możesz się tego dowiedzieć, aplikując do pracy w naszej restauracji już dziś!

Restauracja McDonald's przy ulicy Światowida 17 w Warszawie zatrudni pracowników w godzinach popołudniowo-wieczornych i nocnych.

Jeżeli masz ochotę pracować jako:

 • pracownik restauracji
 • pracownik zmiany sprzątającej
 • barista McCafe

Czego od Ciebie oczekujemy?

 • Chęci do pracy - to podstawa - resztą zajmiemy się my. Wyszkolimy Cię z każdego stanowiska do tego stopnia, abyś był w stanie sam na nim pozostać! Nasi Instruktorzy też zaczynali jako pracownicy, a dziś to oni szkolą innych.
 • Owartość na ludzi - będziesz pracować w dużym, zgranym i zróżnicowanym zespole ludzi, którzy potrafią się dogadać w współpracować.
 • Wymagane są badania do celów sanitarno-epidemiologicznych, jednak ich brak nie jest przeszkodą! Damy Ci czas na ich wykonanie.
 • Dostępności także w godzinach wieczornych - szukamy pracowników, którzy mogą pracować do zamknięcia restauracji, czyli do północy

Czego możesz się spodziewać, zatrudniając się w McDonald's?

 • Na początku czekają Cię szkolenia - będziesz uczył się podstaw pod okiem naszych instruktorów, którzy wezmą Cię pod swoją opiekę.
 • Będziesz odpowiedzialny za obsługę Gości, przygotowywanie żywności, a także za utrzymanie czystości na terenie restauracji - w czystym otoczeniu przyjemniej się pracuje.

Czekamy na Twoją aplikację. Możesz przyjść bezpośrednio do restauracji lub zadzwonić - chętnie umówimy się z Tobą na rozmowę.

W Naszej firmie podstawą jest traktowanie wszystkich z równością i szacunkiem, dlatego każdy ma równe szanse zarówno w zatrudnieniu, jak i późniejszej ścieżce rozwoju. Czekamy na Twoją aplikację!

Klauzula informacyjna :

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest (ALDAR Dariusz Zadworny z siedzibą przy ulicy Wrocławskiej 23B, 01-485 Warszawa),

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres dwóch miesięcy wyznaczony przez administratora,

4) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie,

5) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,

6) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Co zyskasz pracując w McDonald's?

 • Stabilne zatrudnienie - zapewniamy umowę o pracę dla każdego pracownika - wiemy, że jest to najbezpieczniejsza forma zawarcia współpracy.
 • Wypłata znajdzie się na Twoim koncie zawsze na czas! W naszej firmie nie ma mowy, o spóźnieniu w wypłacie wynagrodzenia.
 • Wynagrodzenie - 21-23,50 zł brutto za godzinę,
 • Elastyczny grafik - bez problemu pogodzisz pracę ze studiami lub innymi obowiązkami - sam wybierasz, w jakie dni możesz pracować.
 • Rozwiniesz takie cechy jak umiejętność pracy w zespole, które z pewnością przydadzą się nie tylko w życiu zawodowym, ale też prywatnym. U nas każdy pracuje ramię w ramię, niezależnie od zajmowanego stanowiska.
 • Realną szansę na rozwój - mamy bardzo jasną ścieżkę awansu. U nas masz szansę rozwijać swoje umiejętności i piąć się po szczeblach tak szybko, jak tylko jesteś w stanie.
 • Liczne benefity - Multisport, dostęp do opieki medycznej, a także bonifikarta (z której na pewno ucieszą się znajomi, gdy wspólnie wpadniecie na burgera w atrakcyjnych cenach) i zniżki pracownicze na jedzenie w czasie pracy.
 • Poza stawką podstawową, do każdej godziny przepracowanej w porze nocnej, dostaniesz dodatek w wysokości 20%.


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik Restauracji McDonald’s Galeria Północna osoby pełnoletnie

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik Restauracji McDonald’s Galeria Północna osoby pełnoletnie w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy McDonalds Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik Restauracji McDonald’s Galeria Północna osoby pełnoletnie Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Restauracji McDonald’s Galeria Północna osoby pełnoletnie, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.McDonalds Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.