Senior Java Developer

W Cyclad współpracujemy z wiodącymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, nowoczesnych technologii, które kształtują świat przyszłości.

Aktualnie poszukujemy programistów Java dla naszego klienta - banku obsługującego małe i średnie firmy oraz klientów indywidualnych.

Informacje o projekcie:

  • Branża: bankowość
  • Praca zdalna: 100%
  • Lokalizacja biura: Gdańsk Wrzeszcz lub Warszawa Mokotów
  • Tech stack: Java 11+, Spring boot, Hibernate, JMS, MS SQL Server, GIT, Docker, Kubernetes, Kafka, Event Hub, Azure, Azure DevOps, AKS, Terraform, Spring Cloud Stream
  • Projekt: przebudowa aplikacji webowej i jej architektury z wykorzystaniem nowych technologii
  • Budżet: b2b 1000 - 1350 PLN/MD + VAT; UOP: 15 000 - 20 000 brutto - w zależności od doświadczenia
  • Forma współpracy: B2B lub UOP
  • Długość kontraktu: czas nieokreślony
  • Start: w zależności od preferencji
  • Język projektu: polski

Zakres zadań:

  • Tworzenie nowej wersji aplikacji z zakresu bankowości elektronicznej
  • Dokumentowanie wytworzonych zmian
  • Archiwizowanie kodu i naprawa błędów
  • Współpraca z innymi komórkami Banku
  • Wykonywanie testów jednostkowych i integracyjnych

Czego oczekujemy:

  • 4-letnie doświadczenie zawodowe w programowaniu
  • Bardzo dobra znajomość Java 11 lub wyżej, Microsoft Azure i tworzenia aplikacji w architekturze mikroserwisowej (K8)
  • Doświadczenie w Hibernate i Spring boot
  • Znajomość JMS lub podobnych rozwiązań
  • Znajomość podstawowych zagadnień związanych z SQL i relacyjnymi bazami danych
  • Znajomość pracy z systemem kontroli wersji Git
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • Mile widziana znajomość: React, Jenkins, Docker, Kafka (event streaming), Terraform i Spring Cloud Stream

Oferujemy:

  • Udział w innowacyjnych projektach cyfrowej transformacji banku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na Twoim doświadczeniu i umiejętnościach
  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę MultiSport

Gdzie szukać pracy jako Senior Java Developer

Jaka oferta pracy na stanowisku: Senior Java Developer w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Cyclad Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Senior Java Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Senior Java Developer, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Cyclad Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.