Operator obsługi maszyn odlewniczych

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta - lidera pod względem technologii w branży odlewów ciśnieniowych - osoby do pracy na stanowisku:

Operator obsługi maszyn odlewniczych

Miejsce pracy: ok. Świdnicy/Wałbrzycha

Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

  • obsługa maszyn odlewniczych.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • masz wykształcenie zawodowe i/lub techniczne,
  • możesz pochwalić się znajomością obsługi maszyn sterowanych numerycznie,
  • mile widziane: podstawowa wiedza w zakresie norm ISO 9001, uprawnienia do obsługi wózków widłowych i/lub suwnic oraz SEP.

Pracodawca oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (system zmianowy),
  • premię miesięczną regulaminową do 15% (po 3 m-cach),
  • premię kwartalną za brak absencji,
  • możliwość pracy i rozwoju w środowisku międzynarodowym, a także szkolenia zewnętrzne w firmie macierzystej,
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. ubezpieczenie zdrowotne).


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator obsługi maszyn odlewniczych

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator obsługi maszyn odlewniczych w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Business Bridge Group Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator obsługi maszyn odlewniczych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator obsługi maszyn odlewniczych, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Business Bridge Group Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia