Praca dla studenta w centrum Częstochowy

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o nr. 27584, dla swojego Klienta CCIG Group, poszukuje doradców telefonicznych.

Jesteśmy firmą, która swoją pozycję na rynku buduje już od 20 lat. Dzięki doświadczeniu w pracy z ludźmi potrafimy poznać potrzeby pracownika i je spełniać.

Jeżeli studiujesz a przy tym chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe, to jesteś dla nas idealnym Kandydatem.

Twoje zadania:

* Dbanie o wysoką jakość rozmów,

* Sprzedaż dodatkowych pakietów czy sprzętu związanego z telefonią komórkową.

Wśród Kandydatów szukamy osób które:

* Są komunikatywne, lubią kontakt z ludźmi,

* Chcą się rozwijać i poszerzać swoje kompetencje.

Oferujemy:

* Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

* Wypłatę 2 razy w miesiącu - stałą podstawę 19,70 brutto/h oraz atrakcyjny system prowizyjny,

* Pakiet wdrożeniowy, który kompleksowo przygotuje Cię do pracy,

* Możliwości rozwoju w strukturach firmy,

* Elastyczny grafik,

* Konkursy z nagrodami,

* Świetną atmosferę pracy w młodym dynamicznym zespole,

* Pomoc na każdym etapie współpracy.

Dołącz do naszego Zespołu i przekonaj się, że można połączyć naukę, pracę, dobre wynagrodzenie i przyjazną atmosferę.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca dla studenta w centrum Częstochowy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca dla studenta w centrum Częstochowy w miejscowości: Częstochowa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca dla studenta w centrum Częstochowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca dla studenta w centrum Częstochowy, praca w Częstochowa dopasowana do Twoich wymagań.UNIQUE PEOPLE Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Telefoniczny Doradca Klienta

Częstochowa, śląskie


Specjalista ds. obsługi klienta

Częstochowa, śląskie