Salowa/Salowy

Diaverum to czołowy światowy dostawca usług w dziedzinie opieki nefrologicznej, skupiony na poprawie jakości życia pacjentów z chorobami nerek.

Dysponujemy ponad 25-letnim doświadczeniem w leczeniu chorób nerek - jesteśmy w tej dziedzinie liderem. Obecnie prowadzimy działalność w 24 krajach. Zatrudniamy ponad 13 tysięcy zmotywowanych pracowników, świadczących usługi ponad 38 tysiącom pacjentów. Rozwijaj się z nami!

Poszukujemy Salowej/Salowego do naszego Ośrodka Dializ w Krakowie (Młodości)

Zadania:

  • Sprzątanie i dezynfekcja zgodnie z wytycznymi obowiązującymi w ośrodku dializ.
  • Pomoc i opieka nad pacjentami dializowanymi z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i standardów jakości usług.

Wymagania:

  • Sumienność i dokładność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie nie jest konieczne

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę pracy


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Salowa/Salowy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Salowa/Salowy w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy DIAVERUM POLSKA SP. Z O.O. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Salowa/Salowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Salowa/Salowy, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.DIAVERUM POLSKA SP. Z O.O. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Pielęgniarka/Pielęgniarz Giżycko

Giżycko, warmińsko-mazurskie


lekarz/lekarka Gdynia

Gdynia, pomorskie


Pielęgniarka/Pielęgniarz

Katowice, śląskie