Restauracja McDonald’s Wyżyny - dowolny etat

McDonalds Polska Bydgoszcz

Elastyczne godziny pracy

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Rozwój Kariery

Cześć!

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko Pracownika Restauracji (osoba pracująca na obszarze kuchni oraz na obszarze serwisu)do restauracji McDonald's znajdującej się w Bydgoszczy przy ul. Wojska Polskiego 12 (przy stacji Shell).

Oferujemy stawkę od 18,5 zł za godzinę do nawet 23,5 zł za godzinę, dodatkowo +20% za pracę w godzinach nocnych między 22, a 6.

Możliwość korzystania z karty sportowej - Medicover Sport - już za 70 zł mamy dostęp do wszystkich siłowni oraz basenów w mieście.

JEŚLI INTERESUJE CIĘ PRACA TYLKO POPOŁUDNIAMI LUB TYLKO W WEEKENDY - TAKŻE MOŻESZ ZGŁOSIĆ SWOJĄ APLIKACJĘ! NIE WSZYSCY W MCDONALD'S MAJĄ PEŁNĄ DYSPOZYCYJNOŚĆ!

ZAPRASZAMY DO APLIKOWANIA TAKŻE OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE

Oferujemy naszym pracownikom:

* Szkolenie! Nie wymagamy doświadczenia w handlu i gastronomii
* Zatrudnienie na umowę o pracę
* Zatrudnienie na dowolną część etatu: 1/4, 1/2, 3/4, cały etat
* Zniżki na posiłki podczas pracy
* Bonifikartę - karta zniżkowa, poza godzinami pracy
* Elastyczny grafik - możliwość pogodzenia nauki lub drugiej pracy
* Możliwość szybkiego rozwoju i awansu - zatrudniamy każdego na stanowisko pracownika restauracji i dzięki swojej pracy możecie awansować na wyższe stanowisko

Co dajesz od siebie?

  • Otwartość, uprzejmość i chęć współpracy
  • Przychodzenie do pracy - brak absencji jest kluczem do zdobywania dodatkowej premii
  • Chęć rozwoju i poznawania restauracji McDonald's

Reszta przyjdzie z czasem! :)

Na czym będzie polegać Twoja praca?

* przygotowanie produktów oraz obsługa urządzeń,
* sprzedaż produktów, kompletowanie i wydawanie zamówień,
* prace magazynowe, uzupełnianie zapasów,
* prace porządkowe na obszarze restauracji, przygotowanie do otwarcia następnego dnia.

W McDonald"s promujemy kulturę równych szans zatrudnienia. Angażujemy się w tworzenie otwartego i integrującego środowiska pracy, w którym różnorodność zespołu jest jego wartością, a wszyscy pracownicy traktowani są z godnością i szacunkiem.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Restauracja McDonald’s Wyżyny - dowolny etat

Jaka oferta pracy na stanowisku: Restauracja McDonald’s Wyżyny - dowolny etat w miejscowości: Bydgoszcz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy McDonalds Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Restauracja McDonald’s Wyżyny - dowolny etat Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Restauracja McDonald’s Wyżyny - dowolny etat, praca w Bydgoszcz dopasowana do Twoich wymagań.McDonalds Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.