Pracownik magazynowy


Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa Zlecenie


Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Zadania:

  • Zbieranie zamówień do wysyłki
  • Skanowanie towaru
  • Pakowanie towaru

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w okresie Black Friday

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenia
  • Stawka: 22,50 zł brutto + 4,50 zł brutto za pracę w godzinach nocnych
  • Możliwość pracy w wybranych dniach (pomiędzy 25/11/2022 a 30/11/2022) i na wybranych zmianach (6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00)
  • 2-dniowe, płatne szkolenie wdrożeniowe
  • Możliwość korzystania z transportu pracowniczego z Wrocławia (Wzgórze Partyzantów, pl. Bema, C.H. Korona)
  • Praca w przyjaznym i zgranym zespole


Oferta dotyczy pracy tymczasowej.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik magazynowy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik magazynowy w miejscowości: Mirków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik magazynowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik magazynowy, praca w Mirków dopasowana do Twoich wymagań.MANPOWERGROUP Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


MANPOWERGROUP Sp. z o.o.


Praca Pracownik magazynowy, Mirków

Oferta jest ważna jeszcze 12 dni

Ogłoszenia Pracodawcy

Podobne ogłoszenia


Pracownik produkcji

Mirków, dolnośląskie


Pracownik kompletacji

Mirków, dolnośląskie